Wpis z mikrobloga

to na kogo mam głosować żeby w Polsce było lepiej?


@Ustrojstwo: na KO, ktora w porownaniu z pisem byla najlepszym rzadem na swiecie bo byla liberalna , zamiast socjalizmu i zamordyzmu katolickiego w postaci pisu. mi za platofrmy zylo sie o wiele lepiej niz teraz. Minimalna moze nei byla 4k xD ale mozna bylo i kawalerke za to oplacic, wyjsc do kina, pobawic sie. Teraz za kawalerke placisz 2300pln, za zarcie
@pablosik: to na kogo mam głosować żeby w Polsce było lepiej?


@Ustrojstwo: W polityce nie ma jednej i dobrej odpowiedzi.
Ci co chcą się pozbyć obecnej władzy i lubią sprawdzone opcje to wybiorą KO,

nowocześni i młodzi którzy chcą płacić nowoczesne europejskie podatki ale niekoniecznie dostawać jakościowe usługi w zamian to Razem,

PSL to już nawet nie wiem co robi poza Kosiniakem bo zniknęli mi z mediów jakiś czas temu
tak to #!$%@? jest że w Polsce głosuje sie na mniejsze zło


@Ustrojstwo: zło, nei zło. ja patrze tylko pod katem warunkow zycia. Ja i moi znajomi (wszyscy w okolicach 30) zgodnie twierdzimy, ze za platformy zylo nam sie lepiej. Nie bylo nie wiadomo jakich bogactw, ale ze swojej pensji byles w stanie oplacic mieszkanie, rachunki, wyjsc gdzies. Teraz wiekszosc musi #!$%@? na dwa etaty zeby oplacic koszta kredytu :))))) taki
@Ustrojstwo: Do tej pory pamiętam jak mój ziomek #!$%@?ł późnym wieczorem przez park przed policjantami z latarkami, którzy wrzeszczeli na niego jakby okradł największy bank w Warszawie. Ale komu ja się tłumaczę? Pamiętam (na innym koncie) jak Wykopki wrzucały zdjęcia dziadków, którzy w trójkę siedzą na ławce przed blokiem i mówili, że "czują dobrze człowiek, bo wezwali psy, bo to już zgromadzenie, a jest zakaz zgromadzeń ( ͡° ͜ʖ