Wpis z mikrobloga

Najwięcej obraźliwych i wręcz kipiących zawiscią widzę tu komentarzy od osób które nie mają termo w stronę osób które go kupiły. (Nie ukradłyxD) dlaczego?
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Chętnie bym wydał te 5-6k na jakieś urządzenie do gotowania ale z funkcją obierania, szatkowania itp. Najwięcej #!$%@? się w kuchni to przygotowanie składników często zajmujący najwięcej czasu. Mieszanie to jest najmniej problematyczny etap gotowania i nie widzę sensu automatyzacji tego.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: z jednej strony bardzo fajne, praktyczne urządzenie wysokiej jakości (mówię o Thermomixach), z drugiej strony #!$%@? drogie dla przeciętnego Kowalskiego. Ja dostałem w prezencie i nie narzekam.

Nie rozumiem strasznych ekstremów jak przesadne chwalenie tego urządzenia, jakby robiło wszystko czy straszna krytyka i spłycanie, że to tylko garnek z wagą.

Parę facetów, z którymi rozmawiałem, chwali Thermomixy pod niebiosa i mówią, że daliby za nie nawet 10 000. Czemu?
  • Odpowiedz
@mawmawy:

Najwięcej obraźliwych i wręcz kipiących zawiscią widzę tu komentarzy od osób które nie mają termo w stronę osób które go kupiły. (Nie ukradłyxD) dlaczego?


Bo bycie Polakiem zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mawmawy: bo nigdy nie używały i myślą że to gówno. Tak jak hejt ludzi na iPhony, którzy iPhona nigdy w ręce nie miały. Opinia ludzi na temat czegoś czego nigdy w życiu nie używali to gówno opinia
  • Odpowiedz
wymyślać i przyrządzać nowe dania, po prostu polubiły gotowanie, bo mają w kuchni gadżet, który dużo za nie zrobi. Twierdzą, że po latach wpierdzielania makaronu spaghetti z sosem ze słoika i gotowych pierogów to urządzenie spadło im z nieba


@mamabijeatataniezyje: Też patrząc po znajomych uważam, że to główna zaleta tego urządzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Nie dolewam plynu w trakcie gotowania risotto, pozdro. Kolejny znawca tematu

@cweliat:

A jeszcze tak przy okazji tego risotto spytam. Jak w tym jednym garnku zrobisz risotto grzybowe dla kilku osób?
  • Odpowiedz