Wpis z mikrobloga

6k to kosztuje? Królu złoty xD Za to można na budżecie całą kuchnię wyposażyć po taniości xD


@MarianoaItaliano: te niby oryginalne jakoś tyle kosztują, te lidlowe kiedyś można było dorwać po 1,3k i to jeszcze jest akceptowalna cena jak za taki produkt. Obecnie już koło 2,3 kosztują chyba nawet te lidlowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lujdziarski: jest drogi to fakt (mówię o TM) ale u mnie w domu naprawdę się sprawdza. Żona robi kaszki dla dziecka, gotuje zupy robi przetwory etc.. szczerze nie wyobrażam sobie żeby tego nie było.. zaczęliśmy od lidlomixa ale zepsuł się po 2 tygodniach potem problem z serwisem i na końcu zwrot kasy..
po tym kupiliśmy TM6.
  • Odpowiedz
A ja mam thermomixa i sobie chwale :) zupki kremy drinki, kruszy lód i nawet sobie wyrabiam ciasto na pizzę :)
  • Odpowiedz
Czy wy oszaleliscie? Przestancie sie cieszyc z posiadania thermomixa! Postradaliscie wszystkie rozumy a JA wiem jaka jest prawda. JA wiem lepiej czy jestescie zadowoleni czy nie i nie jestescie. Tylko wam sie wydaje bo wyrzuciliscie 6k zl w bloto!
Dlaczego DLACZEGO dalej sie cieszycie i go uzywacie?!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lujdziarski: to ja ci jeszcze polecę Instant Pot. Równie zajebista rzecz w kuchni. Makaron, kasza, ryż, ziemniaki ugotowane w 5 minut bez kipienia, pilnowania.
Jajeczka również w 5 minut, obierają się idealnie. Zupy, gulasz, mięsa gotują się kilkakrotnie szybciej.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Jakbym już miała kupować garnek z mikserem to poszłabym w coś w stylu kenwood cooking chef. Nie dość że to normalny mikser planetarny czyli już na starcie bije thermomixa to wagę, gotowanie i nawet te legendarne bazy przepisów też ma. I garnek 6.7 l a nie 2 xD nie łapie jak można wybrać gorszą i droższa plastikową zabawkę. A no. Robot planetarny w kuchni i tak jest potrzebny i inne
  • Odpowiedz