Wpis z mikrobloga

@znikam5: Na tym polega marketing tej firmy, kto kupil w piramidzie, musi innym wciskać, żeby dostać 2k premii (3 osoby namówić trzeba) - dlatego każdy poleca, mimo, ze leży w szafie.
Sam kupiłem urządzenia Kenwooda, za podobną kase co ten thermomix, ale... no jakość nie ta planeta. Stalowe wielkie misy, możliwość wyrobienia ciasta na chleb, mieszadła stalowe ważą chyba tyle co ten cały thermomix, można jako młotka używać. No i ma
  • Odpowiedz
To poczytaj jakie zużycie ma indukcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Scrappy: zarówno w jednym i w drugim przypadku wykorzystujesz prąd do gotowania. Nie wierzę żeby termomix mógł to robić sprawniej.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Miksuje, gotuje, robi lody, a nawet smaży... sam mam taki i korzystam 1-2 razy w tygodniu. Czasem do ugotowania jajek, czasem do ubicia piany, czasem do ugotowania zupy :-) Jak tam Lidlomixa lubię bo kosztował 1300, za Thermomixa kilku tysi bym nie dał.
  • Odpowiedz
@Grewest: U mnie w domu rodzice kupili thermomix w 2015 roku. Korzystaliśmy wszyscy prawie codziennie przez 6 lat. Po wyprowadzce „na swoje” również z żona kupiliśmy. Wielu moich znajomych ma i również sobie chwali, są tez tacy znajomi u których leży i się kurzy. Ja np. kupiłem używany za Ok. 2300 zł bo tez bym nie chciał wydawać 6000 zł. Myśle ze to indywidualna kwestia tak jak z android vs iOS,
  • Odpowiedz
  • 0
@bdfi3 no i fajnie, tylko czemu wszystkich równasz do siebie? Ja nie lubię to inni też nie lubią. Logika pokroju ubierz czapkę bo mi zimno.
  • Odpowiedz
@Matti28 tak dla dwojki dzieci zrobie zupy kaszki, spaghetti na 4 osoby, zupy mleczne, desery, nalewki, drinki, ciasta ktore samo ubije mase, klopsy, i wiele innych i wszystko w jednym garnku i jedno naczynie ktore sie samo myje xD zamiast #!$%@? danie w 3 garach etc. I mam przepisy ktore zawsze wychodza, do tego nie musze stac jak debil i mieszac 30minut, cenię swoj czas. Co wy macie za problemy xDDD
  • Odpowiedz
U mnie w domu rodzice kupili thermomix w 2015 roku. Korzystaliśmy wszyscy prawie codziennie przez 6 lat. Po wyprowadzce „na swoje” również z żona kupiliśmy. Wielu moich znajomych ma i również sobie chwali, są tez tacy znajomi u których leży i się kurzy. Ja np. kupiłem używany za Ok. 2300 zł bo tez bym nie chciał wydawać 6000 zł. Myśle ze to indywidualna kwestia tak jak z android vs iOS, Playstation vs
  • Odpowiedz
@Grewest: taki ze zrobienie obiadu i kolacji na indukcji to koło 8 kW dziennie a thermomixu 2kw wiec sobie policz jak to wychodzi w skali miesiąca i roku.
  • Odpowiedz
@Grewest: Wystarczy podpiąć inteligentne gniazdko i zobaczyć godzinne zużycie na jednym i drugim. Oczywiście wszystko zależy od użytych w danym momencie palników i na ile w temp od 1-9 ale u mnie był zbliżony wynik tego co napisałem wyżej.
  • Odpowiedz