Wpis z mikrobloga

@radziuxd:

Czy przed włożeniem ubrań do pralki trzeba je namoczyć?

Czasami trzeba, nawet przeprać większe zabrudzenia

Czy przed uruchomieniem zmywarki trzeba
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: to jest urzadzenie dla ludzi, co nie czerpia przyjemnosci z gotowania (lub po prostu nie potrafiacych gotowac) i nie ma w tym nic zlego. moja matka miala przez wiele lat thermomixa, teraz ma lidlomixa, dla niej to jest spoko, ale dla niej gotowanie to koniecznosc

dla mnie duzo lepsza inwestycja jest zwykly robot planetarny. co prawda nie ma funkcji podgrzewanego garnka ani wagi, ale za to posieka ci warzywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: Mikrofalę mam i muszę przyznać, że jedzenie z niej jest dużo gorsze niż z patelni czy tam z piekarnika.


Jedyny plus mikrofali to szybkość.


@ptt_: serio przygotowujesz jedzenie w mikrofali? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Jaki s nigdy na wykopie nie widziałem wpisu posiadacza Termomixa, który by pisał, że spoko urządzenie i że można kupić.


@pwone: ja mam i polecam, ale to raczej sprzęt nie dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mama se kupiła i się w sumie sprawdza bo gdy jest w pracy, to obiady robi młodsza siostra, która nigdy wcześniej obiadów nie robiła. Przepisy lepsze lub gorsze albo #!$%@? proporcje czasem. Nie opłaca się jak ktoś umie gotować, ale czasami oszczędza czasu jak coś się ma gotowac czy dusić kilkadziesiat minut i nie trzeba stać przy garze by się nie przypaliło tylko można iść na kompa albo skoczyć do sklepu. Najbardziej
  • Odpowiedz
#!$%@? takie same komentarze słyszałem od rodziny jak sobie kupiłem roombe za 2,5k XD

"a co to za gówno, trzeba krzesła odsuwać, trzeba pojemnik opróżniać, to już lepiej sobie odkurzaczem za 200 zł odkurze chałupe"

a ja kupując roombe oszczędziłem już 300 godzin na odkurzaniu XD
  • Odpowiedz