Wpis z mikrobloga

@giermek: #!$%@?. Nawet jak nie pada deszcz to pojawiają się co jakiś czas chwilowe zaniki. Ta usługa w tej chwili na terenie Polski jest średnio stabilna. Chciałem być tego resellerem ale jak to ma tak działać to podziękuje.
@brokenik: Posiadasz? Bo ja od dwoch miesięcy i jestem bardzo zadowolony - czy to była burza, deszcz - dobrze działało. W gry tez gram i lagow nie doświadczam. Prędkość pobieranie od 180-250mbs. @giermek Polecam, ja właśnie zrezygnowałem z radiowki na rzecz starlinka.
@Birter: Tak posiadam. Używamy tego jako awaryjnego łącza dla wymagających klientów. I to działa naprawdę średnio. Wersja ze starym talerzem - chociaż to nie ma znaczenia.
@Kofels: Tak. Antena jest umieszczona na dachu budynku w centrum zadupia. Zero przeszkód dookoła i pełny widok nieba. Był to jeden z pierwszych kompletów jakie dotarły do PL bo klient zdeterminowany i ma fundusze na takie zabawki.

Sygnał generalnie w ciągu dzisiejszego dnia jest idealny. Pobieranie ok. 100Mbit/s nie stanowi problemu. Podczas deszczu spada do 10Mbit/s a ping jest kompletnie losowy od 50 do 1500ms. Przy gęstym deszczu to jest kaplica.
@brokenik: ciekawe jest to co piszesz. Mam zestaw od ponad roku. Nie zauważam żadnych dropow pakietów czy wzrostu latency spowodowanych deszczem czy śniegiem. Sprawdzaliscie to z supportem?
@Kofels: No to chyba masz inną usługę. Bo w tej chwili rozmawiałem z kolejnym znajomym co kupił niedawno Starlinka z nowym dishem i ma dokładnie to samo. Zaraz Ci screena wyślę.
O ile download jest ok (nie ma żadnych problemów) o tyle upload woła o pomstę do nieba. Antena ustawiona perfekcyjnie bez żadnych problemów. Kolega pisał mi że wieczorem Download w godzinach szczytu to jest max. 80Mbit/s. Ma mi jeszcze podrzucić screeny. Poza tym problem jest z CGNATem - część gier online działa słabo. Z uwagi , że ma tylko nowy zestaw to ma tylko i wyłącznie dostęp do WiFi.
brokenik - O ile download jest ok (nie ma żadnych problemów) o tyle upload woła o pom...

źródło: comment_1665775103YVMgujbPMhblom6rRNsEKc.jpg

Pobierz