Wpis z mikrobloga

@A_R_P: prawie każdy ma ale jednak ich posiadanie to mimo wszystko słabość skoro; należy je opanowywać, osoby je mające wymagają pomocy/wsparcia.


@defoxe: stary, strasznie niepotrzebnie się czepiasz. Wiadomo, o co chodzi.

Dobrze, że co raz częściej się o tym mówi. Szkoda, że tak późno.
stary, strasznie niepotrzebnie się czepiasz. Wiadomo, o co chodzi.


@theicecold: niby się czepiam ale jednak mam zdanie, że facet, to musi być facet. Znaczy właśnie między innymi umieć panować nad emocjami i być twardym. Żadne dziecko nie chce widzieć płaczącego rodzica i niewiedzącego co robić, podobnie żadna kobieta nie chce widzieć "słabego" faceta.
@A_R_P: Słabość jako wartość człowieka nie, ale kobiety tego nie lubią u potencjalnego partnera.. chociaż może inaczej. Nie lubią kiedy facet jest bardziej wrażliwy i emocjonalny od nich. Czują się wtedy lepsze "bardziej dojrzałe" i zabija to szacunek.
Zawsze facet musi być od kobiety ogólnie lepszy aby go chciała. Całe życie mi się to potwierdza. Nie możesz być w niczym gorszy, bo musisz być dla potencjalnej partnerki autorytetem. Ktoś powie, że
@Fix: kwestia podejścia, ja, chyba tak jak większość facetów, wolałbym, żeby mnie o to jednak nie pytali - wolałbym o tym nie myśleć, a tego typu problemy wolę przemilczeć i przecierpieć w samotności i spokoju.

Nawet nie wiem co miałbym odpowiedzieć, przecież słowa nie oddałyby tych uczuć.
@A_R_P: Przecież własne doświadczenia to pełny wachlarz poznawczy i na dodatek rzetelny. wykop nie ma nic do tego i nie ma "mocy" aby kreować obraz rzeczywistości na jego podstawie.

Oczywiście nie można stwierdzić, że każda taka jest, bo trzeba by poznać wszystkie kobiety na świecie co jest nie możliwe. Ale życie człowieka jest krótkie. Ktoś ma dajmy na to 50 czy 60 lat i każde doświadczenie go w tym umacniało i
@r5678: skąd pewność, że Twoje wnioski są poprawne, a przyczyna nie była inna? Przekładanie paru doświadczeń na całą populację jest dosyć nieroztropne.
@A_R_P: Bo są stwierdzone faktami, oceną obu stron, a nie wymyśleniem sobie tego co pasuje, przyczyną w ogóle czego? Nie udanej relacji? na to składa się z reguły mnóstwo czynników. Ja akurat odnoszę się do kwestii uczuciowości i wrażliwości i jak to jest odbierane przez kobiety.
Ale jest różnica w przekładaniu doświadczeń na całą populację, a generalizowanie i spodziewanie się danego efektu, co jest oparte na doświadczeń bez wyjątków. Tutaj chodzi