Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdyby tak pomyśleć głębiej to życie jest przerażające. Jedna wielka wypadkowa rzeczy, na które masz wpływ i nie. Nie potrafie sobie nikogo znaleźć a im jestem starszy tym jest coraz gorzej i zaczynam panikować. Ludzie w moim wieku maja dzieci, są małżeństwem a wiecie jak się poznali? chodzili do tej samej grupy na studia, byli sąsiadami, poznali ich znajomi. JEDEN WIELKI PIEPRZONY PRZYPADEK. Odpowiednie miejsce i czas. I teraz wyobraź sobie, że prawdopodobnie mogłeś poznać swoją żonę w szkole - wystarczyło kilka słów odpowiedni moment i czas. Znam 1 osobę, która nigdy nie uważała na studiach i nauczyciel kazał sie przesiąść do pierwszej ławki obok dziewczyny, od której potem brał notatki i są razem do teraz... oczywiście to działa też w drugą stronę - być może byłeś po uszy zakochany w pewnej dziewczynie a teraz twoje małżeństwo to piekło i mogłeś wybrać inną, która była dziwna ale świetnie się dogadywaliście. Również jest mnóstwo rzeczy, na które nie masz wpływu chociażby mieszkanie na wsi albo biedni rodzice. Sam byłem przypadkiem gdzie nie było samochodu w domu a wszyscy koledzy pożyczali na wieczór żeby po szkole jeździć z laskami - potem plotki w szkole, że potworzyły się pierwsze pary. Czaicie to? Wszystkie nastoletnie miłości, wypady za miasto, zachody słońca, rozstania, alkohol, niezapomniane imprezy to wszystko to mogliście być wy. Nawet ten wałkowany do porzygu wygląd, który może cie dyskwalifikować mimo że jesteś zajebistym kolesiem. Najgorzej jak się ockniesz i dojdziesz do takich wniosków mając z 29 lat jak ja. Co teraz robić? Ja chce wrócić do przeszłości, naprawić to wszystko bo już wiem teraz jak to jest..

#suicidefuel #feels #przemyslenia #mlodosc #nostalgia #agepill #samotnosc #depresja #void #slub #tinder #zwiazki #relacje #blackpill #przergyw #tfwnogf #antynatalizm #doroslosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6343022b8f8af3322216d659
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdyby tak pomyśleć głębiej to życie...

źródło: comment_1665388913GaQc5Nh4m7GnTnb1nZFhqa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Agepill jest gorszy niż blackpill. Gdyby istniał tylko blackpill każdy przegryw np poświęciłby nawet 10 lat na zostanie programista15k i odkładać kasę na operacje plastyczne, wzrost podróże i terapie wyćwiczace dynamę. Agepill jest gorszy, bo bierze w swoje sidła nie tylko genetycznych przegrywów.
U mnie było : nauka synek, bo będziesz żulem. Wspomnienia, zabawa? Chcesz się stoczyć? Tzw "przyzwoity dom" A po latach starzy dostają pikachu face jak widza, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam do ciebie taką radę. Jeśli to nie wygląd cię zniszczył to poświęć poł roku na zmianę np stylu ubierania poznaj przez internet jakiegos kolege, koniecznie młodszego, u mnie oprocz najlepszego przyajciela wszyscy znajomi mają 20-25 lat, bo to jeszcze wiek z którymi coś można ugrać. Potem jakiś klub ect, nawet jak nie wyjdzie to spróbuj
  • Odpowiedz
OkiełznanaOślica: Jeśli rozszerzysz swoje przemyślenia i spojrzysz z jeszcze dalszej perspektywy, to życie jest jednym wielkim przypadkiem.
Rzeczywistością rządzi Chaos, ale wiesz co jest interesującego w Chaosie? Jest sprawiedliwy. Nie wybiera po tak abstrakcyjnych i typowo ludzkich czynnikach jak status czy pochodzenie, tylko "wali" na chybił trafił. Jednego na wstępie, po urodzeniu, czeka jakaś choroba, drugi dostanie pewne cechy które pomogą mu w życiu, trzeci złamie sobie palca w dupie (
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakie to ma znaczenie "co mogłeś"? Liczy się tylko chwila teraźniejsza niema żadnej przeszłości poza tą w Twojej głowie i niema przyszłości poza marzeniami które snujesz. Zrób cokolwiek żeby polepszyć swój los, a nie rozpamiętujesz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz wpływ na wszystko, uwierz w redpill bro! Jeśli będziesz bardzo mocno wierzył w siebie to z przegrywa cichego introwertyka staniesz się giga-turbo dynamiczniakiem, urośniesz 30cm (w obwodzie beniza) i zarobisz miliony. To takie proste!
  • Odpowiedz
@dondonu: nie jest z tobą tak źle, najważniejsze że widzisz czystą prawdę czyli #blackpill a nie wierzysz w jakieś redpillowe pajacowanie, gromadzenie majątku, robienie kariery i czekanie aż SMV wystrzeli przed 40, gdy teść będzie już na dnie, problemy z benizem, zmarszczki, zakola, brzuch, łysina i czekasz na te młode laski, a tu uderzają do ciebie same samotne matki 30-35 z bombelkami czy rozwódki, to jest dopiero its over.

A tak
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Moja historia jest inna, bo zostałem przegrywem na polu damsko męskim przez konserwatywne wychowanie. W gimnazjum i liceum sam kasowałem zaloty, bo wiedziałem na czym stoję, a dom nie pozwoliłby mi iść na noc na imprezę, od taki gatunek rodzica. Dopiero rok temu to mnie dobiło i dostałem #!$%@? na dom rodzinny co ze mną zrobił dla chorych poglądów rodem z tagu bekazprawakow. I wtedy zacząłem korzystać w div, tak
  • Odpowiedz
bo one mają sens tak do 24 roku życia, potem zaczyna się powaga i już nie weźmiesz laski do kina i na pizzę jak np. byś to zrobił w gimnazjum. Już na studiach wiele zadzierało nosa nawet dla chadów, więc sobie dałem spokój.


@dondonu: prawda, laski mają prime time 19-24 i wtedy mają najwięcej do zaoferowania - wspólne wypady, romantyczne powolne poznawanie się, eksperymenty, seks w miejscach publiczncyh, wspólne podróże, wczasy,
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: 100% racji bro. Dlatego mając te 182 cm wzrostu, brak zakoli i mordę ocenianą na 7/10 nie mogę przeboleć, że dom mi to #!$%@?ł przez zdewociałe poglądy. Właśnie te lata. Szanse miałem, inaczej, kto wie może bardziej bym się z tym pogodził. Dlatego uważam, że albo facet wyrywa młodszą laskę co nie ma trumny w głowie, albo idzie na divy
  • Odpowiedz
SkrajnaKapucynka: Jak czytam takie rzeczy to czuje się jakbym żył w innym swiecie, typie jestem w podobnym wieku dymam na magazynie a podbijaja normalnie laski 17-30, gdzie wy szukacie ze albo złe albo ich nie ma xD
Na necie to juz wgl easy, wbijasz na apke inna niz tinder jest ich pelno i gadasz, jak nie tam to sa jakies serwery z grami gdzie tez laski graja

Serio ten wykop to
  • Odpowiedz
NagiDyrektor: @elena-mary: bo jeśli czytali cokolwiek z stajni redpill, to strzępy i to też po łebkach. Prawda jest taka i znajdziesz ją w odpowiednich książkach, że ten prime time dotyczy tylko tych mężczyzn, którzy w swoich latach dwudziestych (nie jestem pewien czy tak to mogę określić) robili coś z swoim życiem. Nie leżeli odłogiem, pracowali na siebie i dla siebie. Zmienili wiele rzeczy w swoim życiu i ta energia oraz
  • Odpowiedz