Wpis z mikrobloga

w dalszym ciągu, z pełną świadomością.


@PomocnikBob: proszę, nie... A jak będę udawał że nie widziałem tego zalinkowanego filmu i powiem że rakieta jednak uderzyła w ten wieżowiec to przestaniesz?
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: Ale wtedy to było celowane w składowany sprzęt który ukraincy rozmiescili sobie w centrum handlowy, wiedząc że ruscy to poyeby i na pewno nie zniechęci ich wizja zabica cywili, czy ty masz dwie szare komórki aby zrozumieć że ukraincy są współwinni śmierci tych cywili w tym centrum handlowym? XD
  • Odpowiedz
@Frygus96: winny jest zawsze ten, kto odpala rakiete. To jest wojna napastnicza. Ruski podejmuje decyzje - jesli nie sa w stanie wygrac tej wojny bez lamania konwencji, to i tak jej nie wygraja, wiec po co #!$%@? po cywilach?
To ze gdzies stanal sprzet nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci za mordowanie ludnosci cywilnej.
Inna sprawa, ze ruscy jeszcze posmakuja takiej smierci u siebie w centrach, bo mlodzi Ukraincy beda sie
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: tak, rosjanie są winni agresji, dowództwo ukrainy jest winne składowania tam sprzętu. zadam pytanie jeszcze raz, kto zasłania cywilami swój sprzęt? wiedząc że ruscy i tak będą mieli to w #!$%@?? Tam powinni być pociągnięci do odpowiedzialności, chyba ze juz tak było tylko zwyczajnie o tym nie wiemy. To wcale nie tak ze napisałem to 100 razy juz xD Z wypłokami nie ma co rozmawiać, są lepsze fora gdzie
  • Odpowiedz
@Frygus96: Mysle, ze beda pociagnieci do odpowiedzialnosci po obu stronach, ale obrona ma w sobie pewna forme desperacji, wiec nie nalezy sie dziwic ze ludzie kombinuja i staraja sie przezyc liczac na jakies ucywilizowanie najezdzcy, ale to rzecz jasna blad w przypadku tych zwierzat.
  • Odpowiedz
@Frygus96: no dobra, ukraińcy trzymają sprzęt wśród cywili popełniając zbrodnie wojenną. I co z tego? Czy moje inwestycje na ukrainie i #!$%@? ruskoniemieckich interesów na tym cierpią? Nie. Dlatego nie rozumiem po co pisać o takich głupotach. Jeżeli te zbrodnie sprawią że moje inwestycje w ukrainę przestaną się opłacać lub nie będę mógł #!$%@?ć ruskoniemieckich interesów to wtedy oczywiście trzeba o tym głośno mówić. Póki co nie widzę powodu aby
  • Odpowiedz
@Frygus96: @maciusuper: No tak, najlepiej żeby słabszy, broniący się kraj trzymał cały sprzęt na otwartych polach i daleko od miast, bo współodpowiedzialność! (_ )
Jakbyście jeszcze nie zauważyli, walenie w obiekty cywilne (także bez sprzętu wojskowego w pobliżu) to jest klasyczny modus operandi ruskich.
  • Odpowiedz
Jakbyście jeszcze nie zauważyli


@PunIntended: nie zauważyliśmy

walenie w obiekty cywilne (także bez sprzętu wojskowego w pobliżu) to jest klasyczny modus operandi ruskich.


Jakbyś jeszcze nie zauważył chowanie się w za cywilami, branie ich jako żywe tarcze, używanie szk i przedszkoli do obrony do to jest klasyczny modus operandi Ukrów
  • Odpowiedz
@maciusuper: A Ty jesteś ruska propaganda xD nie wiem czy jest się czym chwalić bo taniej się sprzedajesz xD

Ciekawe czy Ty byłbyś taki mądry jakby na trasie krajowej ruski czołg zrobiłby Ci sito z mózgu. Którego jak widać nie potrzebujesz xD
  • Odpowiedz