Wpis z mikrobloga

@Poemat: poniżej 3h to już jest srogie kręcenie jak dla mnie więc gratz.
Ale mnie to bardziej interesuje czy Ty byś tak umiał szybko kręcić te 2:55 bez zatrzymywania się?
Wcale nie podpuszczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlos10rs: Chciałbym sprawdzić pewnego razu nie przecierając się z początku i na końcu przez miasto oraz bez stawania na światłach. Srogie to nie było, więcej niż 5/10 nie dam ;)
  • Odpowiedz
nie przedzierając się z początku i na końcu przez miasto oraz bez stawania na światłach


@Poemat: W ogóle nie wyobrażam sobie jazdy szosą w warunkach stolicy i większych miast, na moich zadupiach x razy mniejszy ruch "na mieście" mnie wkurza, a co dopiero taka Wwa ()
  • Odpowiedz
@pawlos10rs: Na szczęście mieszkam w brzeżnej dzielnicy więc raz dwa i jestem na odpowiednich drogach. Chociaż jak czasami rzeczywiście jadę przez całe miasto żeby pojechać np. do GK to jest mordęga
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W ogóle nie wyobrażam sobie jazdy szosą w warunkach stolicy i większych miast, na moich zadupiach x razy mniejszy ruch "na mieście" mnie wkurza, a co dopiero taka Wwa ()


@pawlos10rs: Warszawa całkiem spoko. Spora ilość ścieżek to asfalt gładziutki jak pupa niemowlaka. Sama jazda po mieście jest ok. Przejechać przez rzekę też nie problem, bo mosty są przystosowane dla rowerzystów. Jest bezpiecznie, a do tego
  • Odpowiedz
@Poemat To są te plusy relatywnie płaskiej Wielkopolski, co nie zmienia faktu że urwanie 3h na 100 to kawał dobrej roboty:)
Koła były w komplecie z ryselem? bo dobrze to wygląda.
  • Odpowiedz