Wpis z mikrobloga

Po prostu wykopki będąc 3/10 myślą, że mogą tyle co 10/10 xD

Protip: nie, nie mogą.


@niochland: lewak, sojaczek musiał dowqlić chłopom z wykopa, bo inaczej nie byłby sobą.
Chłopku roztropku, tutaj nie ma takich ludzi, obudź się, to tylko lochy z 50kg nadwagą startują do chadów i lecą takimi właśnie tekstami.

Btw. wiem jak wyglądasz, więc mam pytanie, Ty jakie teksty walisz?
@niochland: xD, dobry ananasek z Ciebie, bo nic nie wiesz o mnie, a stworzyłeś jaką projekcję.

Domyślam się, że przez tagi na jakich mnie mogłeś widzieć, więc najczęściej jestem na damskim przegrywie, więc czekam aż #!$%@? mi wyrośnie.

Jedyne co o mnie wiesz to to co robię z twoją rodzicielką w nocy


@niochland: dobry tekst jak na 4,5/10 kolesia. Wstawiałeś kiedyś fotkę z jakiejś imprezy firmowej i wyglądasz jak ed
@stray_dog:

xD, dobry ananasek z Ciebie, bo nic nie wiesz o mnie, a stworzyłeś jaką projekcję.

xD

Wstawiałeś kiedyś fotkę z jakiejś imprezy firmowej i wyglądasz jak ed Sheeran tyle, że niższy od niego jesteś xD

xD
@lktr1: Skazańcem? Jedyny postawiony mu zarzut, to posiadanie broni. Odsiedział 13 miesięcy, a potem poszedł do uczciwej pracy. Modelem jest do dziś, po 7 latach.
@lktr1: No i...? Odsiedział, przerobił 500-godzinowy program z grupą, wyszedł i wrócił do społeczeństwa. Tak działa świat, być może to dla ciebie nowość. Miałby się do końca życia katować w piwnicy, czy co? Druga sprawa, wziął ślub w 2008 r., a poszedł siedzieć w 2015 r.

Ciekawostka: po wyjściu może nawet głosować i zamawiać przez Drive Thru.