Wpis z mikrobloga

@asustic: Mam od Was 3 maszynki i jak subli 340 hardware-owo jest spoko (bojówka kalandra; inline to gunwo), tak soft, a raczej wsparcie w tym zakresie to porażka (). Natomiast VUTEk 3r cały czas ma problem z głowicami. Jedynie 5r jakoś daje radę, ale jak czasem patrzę na zastosowane w nich rozwiązania względem innych maszyn, tak stwierdzam, że do HP-ków jeszcze im brakuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airavandrel a powiedz mi Pan, dlaczego w tej maszynie są 2 miejsca na biały atrament? Ja pracuje na Durstach i nie spotkałem się jeszcze z czymś takim

@Owl69: No ma 2 kanały, tak to jakoś wymyślili

@airavandrel: Na czym drukujesz? To sublimacja?

@Artic: UV

Podobno drukarze to chlejusy. Potwierdzasz?

@anteniarz: Ja nie chlam, chyba że na urlopie

@asustic: Mam od Was 3 maszynki i jak subli 340
@airavandrel: Tak, Reggiani. Na szczęście wybiłem z głowy szefostwu wersję z inline-em, bo to tragedia była.

Co do Vutek-ów to problemy są wręcz śmieszne, przykładowo floatery z plastikowym mocowaniem (teraz już na szczęście jest metalowe), które po 3 miechach ulegały degradacji i się zacinały. Głowice na początku padały na potęgę i były jazdy z gwarancją. Podświetlenie pod druk dwustronny jest mega słabe (podobno bolączka pierwszych wersji). Jeżeli chodzi o HP to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmileyRipper: Ja od 17 lat ponad, mam podobne odczucia. Nikt drukarzy pyta. Jedzie se pan dyrektor na targi i kupuje gówniane ATP, no bo przecież od razu kalandruje! Ta, zesra. A potem łaził i się zastanawiał dlaczego nam tak poziom odpadów wzrósł. To na pewno wina drukarzy.
(°°

Aktualnie u mnie Inca na płasko, team Reggiani + Monti Antonio do sublimacji