Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że pierwsza wersja słynnego questu Annihilator wyglądała troszkę inaczej? O ile dalej chodziło o to samo - walkę z Demonami to były to tylko 2 demony, które blokowały drogę do pokoiku z nagrodami. CipSoft już na test serwerze stwierdził, że jest to zbyt proste zadanie dla 4 osób i postanowił je utrudnić dodając dodatkowe 4 demony.
Samo zdjęcie pochodzi z test serwera z przed wersji 7.2(na której dodano ten quest). Na zdjęciu widać także, że wstępnie 4 nagrodą z zadania był Mastermind Shield, który potem został zamieniony na prezent z misiem(który swoją drogą waży tyle samo OZ. co Magic Longsword) - czyżby trolling graczy, ze strony CipSoftu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia #ciekawostkitibia
FoxX21 - Czy wiesz, że pierwsza wersja słynnego questu Annihilator wyglądała troszkę ...

źródło: comment_1665050021fClb7HexzjIVS5f0R6uQD4.jpg

Pobierz
  • 35
@Czekoladowyrenifer: Del Torasy byli ze Szwecji, prawda? Boże, nostalgia mocno wjechała. Po wielu latach nadal pamiętam że cieszyłem się za łepka jak zostałem zabity przez Diego Del'Toro. Pamiętam też jak na moście do Kazo, Bapupa bił mnie gołą ręką żebym nie mógł się wylogować, a ja tłumaczyłem się za całe zło którego dopuścił się kolega od którego kupiłem postać.
Dzięki za wyciągnięcie ze mnie kilkunastuletnich wspomień! Isara w moim odczuciu był