Wpis z mikrobloga

Hahaha. Blizzard wziął kosmetyki, które były dostepne w Overwatch za in-game currency i zamknął je za paywallem i to takim grubym, bo jeden skin kosztuje 20$ i nie jest do zdobycia za in-game. Poza skinami jest mnóstwo innych kosmetyków które kosztują po 3$, 5$. Dodatkowo aby miec content do swoich battle passów dodano pierdyliard głupot jak zawieszki do broni. Wiecie co mówią na mieście? Że jak chcesz kogoś wydymać to najlepiej gracza! Nie odda, bo się boi!
#overwatch #gry #blizzard
Pobierz
źródło: comment_1664970719VIMo4U9LhrM6Hk6WCGkXwc.jpg
  • 13
@Yasiek666: zawieszki skiny itp. to kosmetyki, aczkolwiek dostęp do nowej postaci Kiriko jest płatny natychmiast albo po osiągnięciu 55 poziomów przepustki za free. nie wiem jak z dwoma nowymi postaciami Królową i Sojourn, ale widziałem news że nowy gracz f2p musi zagrać ok 100+ meczy aby odblokować wszystko
gracz f2p musi zagrać ok 100+ meczy aby odblokować wszystko


@allX: No to chyba o to w tym chodzi, żeby grać i odblokowywać, szczególnie jeśli grać można za darmo. A kosmetyka to kosmetyka, skiny gier nie wygrywają. Kto chce to sobie kupi, a takich osób będzie cała masa. Lepsze to niż pay2win. Nie widzę w tym nic złego.
@Yasiek666: to na co głównie chciałem zwrócić uwagę, to fakt że zabrali ludziom content który był dla nich dostępny za darmo(in-game currency) i zamknęli to za paywallem
@Yasiek666: jak niby odblowaoc wszystko? o wszystko wam chodzi ze wszystkie herosy? bo za robienie tygodniowych wyzwan dostajesz 60 tych punkcików a najtanszy skinek jest za 500 do domfista a za sezon mozna dostac max 950
@vulcanitu: nie zrozummy się źle, #!$%@? gier f2p gdzie za skiny się płaci pięc milionów, to już pewna normalność, mimo że nie w porządku, to oni tutaj zabrali coś co było już darmowe
@allX: jedyne co mi nie pasuje to postacie wymagają grindu, albo opłaty, a bez wszystkich postaci nie można grać rankedów. Więc co ten grind na qm trzeba robić, bo raczej te arcade nie dają xp do season passa.

Co do ceny skinów to od dawna są powalone w każdej grze. W takim valorancie jak widziałem ceny za przeciętne skiny na broń +-40 zeta to kurde xdd. Na dodatek tego nie da
@Maneharno: Już zapomniałem że napisałem ten wpis, a przez te kilkanaście godzin okazało się, że jest jeszcze gorzej niż myślałem xD Dużo rzeczy wycięte nawet takich niekosmetycznych xD