Wpis z mikrobloga

Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski a on dla mnie? I taka, że mogłabym mu odhaczać wykonane taski (lub nawet je oceniać)

Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).

Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski (_ )

Dodam, że niebieski jest do tego przyzwyczajony.

#pracbaza #pytanie #informatyka #programy #android #zwiazki
jmuhha - Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski ...

źródło: comment_1664945981DbEznOKsMmtGBjX5rVIRQO.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@wozlow: tez polecam tick tick, korzystam dobre 4 lata (wczesniej pod nazwa gtask), ma spoko widgety, collabo, habit, pomodoro, synchro z innymi apkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: microsoft TODO
Używamy od lat, aby na żywo sobie dopisywać skladniki do listy zakupów i zadania w rodzinie. Bardzo dziala i jest widget na ekran.
Polecam.
  • Odpowiedz
@DrDevil: racze bait dlategoj że "dzielą się" obowiązkami na poziome młodszego asystenta prezesa typu zatankuj mi auto, a przekazane są w formie zwykle używanej do komunikacji z psami ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest lista apodyktycznej matki dla dziecka, a nie cokolwiek co kiedykolwiek miałoby prawo zajść między partnerami
  • Odpowiedz
  • 3
@jmuhha to może po prostu spieszcie jakąś umowę cywilno prawną na której będzie zawarte ile razy dasz dupy i #!$%@? pęto za wykonane zadania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz