Wpis z mikrobloga

Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski a on dla mnie? I taka, że mogłabym mu odhaczać wykonane taski (lub nawet je oceniać)

Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).

Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski (_ )

Dodam, że niebieski jest do tego przyzwyczajony.

#pracbaza #pytanie #informatyka #programy #android #zwiazki
Pobierz jmuhha - Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski ...
źródło: comment_1664945981DbEznOKsMmtGBjX5rVIRQO.jpg
  • 89
@Giovanna95: Nawet do dziecka bym tak nie napisała...
Nawet jeśli to zdjęcie jest tylko podłożone i nie ma nic wspólnego z tą konkretna sytuacją, to nie usprawiedliwia to tego pomysłu. @jmuhha Nie równie dobrze i nie lepiej. Listę zakupów to rozumiem, innych list nie rozumiem. Spisana lista nie musi oznaczać zrobionej listy. Tak jak apka z listą nie musi oznaczać, że druga osoba tam wejdzie, wykona zadania i sobie odhaczy i
@Giovanna95: Są ludzie, którzy szanują swój czas i lubią proste komunikaty bez dodatkowego #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯. Oczywiście o ile działa to w obie strony. Na podobnej zasadzie, gdy piszę do kogoś, do kogo zwykle nie piszę, a potrzebuję coś załatwić, to od razu walę: "Mam sprawę, jak trzeba to zapłacę", zamiast zagajać: "Heja, co tam, co u rodziny?" i mieć #!$%@? na odpowiedź, bo mnie absolutnie nie interesuje co u jego/jej rodziny.
@CzeskaSauna: Najpierw zobacz komu odpisuję i czego tyczy się dyskusja. #!$%@?ąc już od baita, uważam, że takie listy są okej o ile działają w obie strony, natomiast niektórzy mają przeciwne zdanie. Ot wymiana poglądów oderwana zupełnie od tego co wrzucił OP.