Wpis z mikrobloga

Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski a on dla mnie? I taka, że mogłabym mu odhaczać wykonane taski (lub nawet je oceniać)

Najlepiej, żeby istniał też widżet na telefon ale dla par!!! (bez uruchamiania aplikacji).

Bo wiem, że to do działa na moim telefonie ale nie wiem jak włączyć to #niebieskiepaski (_ )

Dodam, że niebieski jest do tego przyzwyczajony.

#pracbaza #pytanie #informatyka #programy #android #zwiazki
jmuhha - Jest jakaś apka, gdzie mogę tworzyć taski do wykonania dla #niebieskiepaski ...

źródło: comment_1664945981DbEznOKsMmtGBjX5rVIRQO.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: wyobraziłem sobie planowanie sprintu z ogarniania chaty xD Potem na daily tłumaczenie się, że nie będę w stanie dowieźć mycia płytek w łazience bo underestimate sprzątania kuchni w środę był. XD

Co do pomysłu wspólnej listy zadań to spoko google keep - używam do list zakupów czy listy na wyjazdy z moją dziewczyną.
  • Odpowiedz
@O2O2122: notatnik? ja #!$%@? (°°
masz na ios normalne przypomnienia, w srodku wbudowane checklisty, spiete z kalendarzem, mozesz dowolnie udostepniac a ty #!$%@? o notatniku
  • Odpowiedz
@Bekonik: Przypomnienia? Na uj mi przypomnienia, jak zakupy robi sie na notatkach. Ja #!$%@? co za gość ( )
Przypominać to sobie mozesz o urodzinach ustawionych cyklicznie co rok w kalendarzu i spiętym z przypomnieniami.
  • Odpowiedz
@Wap30: Ja to rozumiem tak, że OPka po prostu wzięła screena z jakiegoś randomowego, baitowego posta i pyta o appkę z taką funkcjonalnością, żeby wykorzystać ją w sposób całkowicie normalny. Nie jest to jej screen, bo skąd miałaby appkę skoro dopiero o nią pyta, a poza tym źródło obrazka pochodzi z jakiegoś komentarza na Wykopie.

Nie widzę nic złego w tym, żeby wrzucić partnerowi na taką listę kilka rzeczy do kupienia
  • Odpowiedz
@Bekonik: Przeciez w notatniku tez sobie wykreślasz checliste. Chyba ze Ty plain text walisz do notatnika i tyle, to polecam ogarnąć wiecej funkcji. Przypomnienia sa do dupy chyba ze operujemy w USA i możemy je powiązać z Siri, udawanie ze apka przypomnienia w Polsce jest efektywna to dorabianie #!$%@? uszu.

  • Odpowiedz
@DrDevil: ja nie twierdzę że to źródło OPki, bait to bardziej celowe prowokacyjne działanie - przy czym odnoszę się do kwestii "czemu tu miałby być bait", niekoniecznie nawet przypisuję taką intencję OPce (aczkolwiek byłoby to co najmniej skierowanie dyskusji na mniej produktywne tory ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

W liście rzeczy do kupienia nie ma oczywiście nic złego, natomiast wyłaniający obraz sterowania chłopem jak kukłą z Manchurian Candidate
  • Odpowiedz
@jmuhha: mam pomysł. Można na ten przykład dać cykliczne zadanie, co 2 dzień "#!$%@?ć gałę" można by dołączyć zdjęcie, dać ocenę, porównać z innymi. Za otrzymane punkty możesz generować taski drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: A nie mozna po prostu podczas zwykłej rozmowy wspomnieć, że jest coś do zrobienia? Nie mozna tego zrobić razem? Serio trzeba wszystko sprowadzać do listy do odhaczania? I zleceniodawca zamiast powiedzieć że o kochanie jak miło że wyniosłaś/eś śmieci, to daje 4 gwiazdki z 5-stopniowej skali bo wykonawca włożył nowy worek krzywo do kosza? Może jeszcze twórzmy raporty i programy naprawcze z tego. Do tego żal za grzechy i postanowienie
  • Odpowiedz
@bluemoon9: Racja totalnie. Zero wymiany zdań, zero rozmowy, a jedynie puste i suche komunikaty tworzone w trybie rozkazującym, nie jak do ukochanej osoby, tylko jak do dzieciaka, którym można dyrygować. Masakra.
  • Odpowiedz