Wpis z mikrobloga

Witam,zapraszam do mojego kolejnego filmu o ekonomi i gospodarce
Tym razem odnosze sie do naszego Glapy,jak dlugo beda podnoszone stopy procentowe,kto rozdaje karty,komu musimy sie przygladac
Poruszylem rowniez tamat walut euro -dolar,oraz kryptowalut
Nie prosze was o pozytywne komentarze,czy lapki w gore,tu nie chodzi zeby mnie promowac,to jest nieistotne,radze sobie bez Yotuba (wystarczy rzucic okiem na wspisy),jednak chcialbym,aby to zobaczyli szczegolnie Ci,co maja kredyty,bo beda wiedzieli na czym tak naprawde stoja i jaka jest ich sytuacja,kto jest za pewne sprawy odpowiedzialny

https://youtu.be/0XFVuhQzUWU
Jak nie chcecie klikac w link,to wpiszcie w YouTube:ekonomiczny byk jak dlugo potrwa podnoszenie stóp procentowych i kto rozdaje karty?
Film jest bardzo merytoryczny,nie sposob nie zrozumiec,oczywiscie dodalem dawke humoru,zeby nie bylo za powaznie :)

Sory,za ilosc tagow
Jest to moj drugi film,takze nie bijcie :)z czasem bedzie tylko lepiej

#gielda #nieruchomosci #kryptowaluty #btc #finanse #ekonomia #gospodarka #wojna #historia #pieniadze #inwestycje #inflacja #recesja #polityka
Bykuofwall_street - Witam,zapraszam do mojego kolejnego filmu o ekonomi i gospodarce
...

źródło: comment_1664814873TiZDHQ1q9R7zzgByJy4BAA.jpg

Pobierz
  • 6
@Byku_of_wall_street: Spoko opracowanie, ale chyba czas zmienić nick na niedzwiedz_of_wall_street :)

Co myślisz o https://www.ft.com/content/59c5779c-db15-4ace-a0cc-f6b8d3b03ba1 i czy uważasz, że FED nie wróci do QE za parę lat, gdy amerykańskie instytucje finansowe znowu zaczną się wywracać?

Jesteś negatywnie nastawiony do krypto i słusznie, ale myślę, że nie doceniasz perełek ukrytych w wysypie scamów i ponzi. Autonomiczne banki centralne są przyszłością 1 2 3 4 - NBP ani SN nie są, ani już
@gysnde:
Gardze tym Bitcoinem to scam
Nie mowie,ze jest zbedny,bo tu chodzi tylko o nauczenie spolecznosci z korzystania z portwela elektronicznego,niebawem CBDC i zegnaj bitcoin i innee altcoiny
Nie mowie,ze straca wartosc kompletnie,wtedy to po prostu bedzisz je sobie mogl wymienic na CBDC po ustalonej cenie i tyle,nikt nie pozwoli na to,aby w tym sektorzenie nie bylo monopolu
Jak bedzie kosztowal 4k,to dopiero pomysle czy to w ogole dotykac
Gardze tym Bitcoinem to scam

@Byku_of_wall_street: mam podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mowie,ze jest zbedny,bo tu chodzi tylko o nauczenie spolecznosci z korzystania z portwela elektronicznego,niebawem CBDC i zegnaj bitcoin i innee altcoiny

Portfele elektroniczne mieliśmy od dawna (appki do banków, ApplePay, itp). Ludzie wybierają krypto, bo mają dość upolitycznionych instytucji, wielu zależności i ścisłego nadzoru.

Nie mowie,ze straca wartosc kompletnie,wtedy to po prostu bedzisz je
gysnde - > Gardze tym Bitcoinem to scam
@Bykuofwall_street: mam podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1664895996LrjWwRzr7qFBwna9rEEUjc.jpg

Pobierz