Wpis z mikrobloga

Ale imbę odwaliłem w internetach xD
Kilka dni temu do beki stworzyłem fikcyjną mapkę z podziałem Kaliningradu i wrzuciłem ją na mikro:
https://www.wykop.pl/wpis/67981187/powinnismy-przylaczyc-sie-do-pomyslu-naszych-polud/#comment-241542907

Parę osób skopiowało ją na twittera i poszłooo w świat. Teraz hehehszkują z tego różne portale na świecie, a nawet czeski europoseł. Niech ruskich piecze ... :) ( ͡ ͜ʖ ͡)

#heheszki #rosja #wojna #chwalesie
Pobierz Valorcrest - Ale imbę odwaliłem w internetach xD
Kilka dni temu do beki stworzyłem f...
źródło: comment_16646944685P1ZbhbYe8367ltsJpZjFS.jpg
  • 57
musisz uważać, bo jak ja sobie kiedyś politycznie zażartowałem to miałem MSWiA i prokuraturę na karku bo w Polsacie, Gazecie i TVN24 puścili wytwór mojego poczucia humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lutecki: pokaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@murison: Jest taki popularny mem gdzie pewien Czech pisze, że oni nie chcą dostępu do morza bo mają sąsiadów Polaków i oni (Polacy) są pomidorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszukaj w Google to znajdziesz
@DOgi: to było za pierwszych rządów pis. Trzeba by znaleźć kto był rzecznikiem mswia wtedy, a następnie znaleźć jego twittera ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było przy akcji wyrywania laptopa Latkowskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Valorcrest: Czekaj aż się pojawisz obok Radka Sikorskiego na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ.
Nie wiem jak będzie wyglądać IV Wojna Światowa, ale trzecia będzie toczyć za pomocą memów.
@uriel_ck czekam ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Utylizejszyn ale źle zrozumiałeś. Ten gość co tak dużo o wojnie pisał (nie pamiętam nicku), to dużo osób robiły wpisy, żeby go moderacja jakoś wyróżniła, inny kolor nicku czy coś, to właśnie jemy dali shadown bana, a potem bana na jakiś czas i gość zrezygnował z wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°)