Wpis z mikrobloga

giełdy działają nadal, np. w Lubinie. Tylko klimat nie ten...


@TroglodytaGerwazy: nie działają już co najmniej od dobrych 7-8 lat, jak byłem wtedy na elizówce to na całej "giełdzie" było ok 10-15 samochodów, a jeszcze kilka lat wcześniej (czyli ok 10 lat temu) były ich setki. Niestety olx sprawił że nie opłaca się jeździć na giełdę, płacić kilkadziesiąt zł za wjazd licząc że może się uda sprzedać, skoro teraz można zapłacić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@jmuhha: beztroski. Czasu, kiedy jedynym zmartwieniem było, czy mama, ze względu na lekki deszcz, wypuści mnie po śniadaniu na rower. Jedynym "poważnym" wymaganiem było odrobienie lekcji. Obawy budziło tylko dyktando z polaka za dwa dni. Zarządzanie finansami polegało na tym, czy za 20 000 starych złotych (dziad here), które dostałem od dziadka, kupić toksyczne gumy kulki, chipsy i oranżadę w szkolnym sklepiku, czy zostawić na weekend i wyjście na piłkę z
@jmuhha Może się zdziwisz ale na ścianie wschodniej dlaej jeżdżą takie auta, których często gęsto już w Polsce A jest bardzo mało.
3 Lata temu byłem na Podkarpaciu i nadreprezentacja Passatowi b4 czy golfów 3 była ogromna, w porównaniu do Polski A.