Wpis z mikrobloga

@galonim: ooo tak, Jetsonowie i Jaskiniowcy to było to :P Jeszcze w początkowych dwutysięcznych puszczali, bo pamiętam :P No i oczywiście Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki :P
  • Odpowiedz
@jmuhha Może się zdziwisz ale na ścianie wschodniej dlaej jeżdżą takie auta, których często gęsto już w Polsce A jest bardzo mało.

3 Lata temu byłem na Podkarpaciu i nadreprezentacja Passatowi b4 czy golfów 3 była ogromna, w porównaniu do Polski A.

@Krzysztof53647: Zgadzam się, jestem aktualnie w Lublinie i jeżdżę trochę po lubleszxzyzbie i co chwilę chodzi mi głowa za starymi furami których nie widzę na codzień
  • Odpowiedz
2x byłem na giełdzie w Pruszczu Gdańskim i raz na stadionie dziesięciolecia. Piękne wspomnienia wolnego handlu, pirackich płyt z którymi nikt specjalnie się nie krył i oczywiście klimat targowania cen. Internet i galerie zabiły takie miejsca
  • Odpowiedz
@jmuhha: Lubiłeś te wypady na giełdę? Mnie to strasznie irytowało jak mnie ojciec wyciągał kilka lat temu, tuzin cyganów i stoiska z chińszczyzną prowadzone przez szemranych typków, strzelam że za PRL było gorzej xd
  • Odpowiedz