Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
843 046 + 125 = 843 171

Kolega @Esker6 dał znać, że dziś jedzie ostatnie #kwadraty na zachodzie pomorskiego porobić... Niby piątek, ale jak odmówić pomocy? Udało mi się ogarnąć południowy zachód - o ile nie pomyliłem się w planowaniu trasy, to kwadrat pomorski urośnie i to sporo, łącząc się mocno z kujawsko-pomorskim.

A sama jazda - pogoda genialna, kilkadziesiąt kilometrów zrobione po Borach Tucholskich - piasek, korzenie, błoto i grzyby. Jakbym miał rower z koszykiem, to byłby pełny :) Druga połowa trasy to już asfalty, często dość ruchliwe. Zapomniałem, że to nie weekend i pełno będzie samochodów, w tym ciężarówek, na bocznych drogach.

#rowerowyrownik #rower #gravel #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
ikov - 843 046 + 125 = 843 171

Kolega @Esker6 dał znać, że dziś jedzie ostatnie #kwa...

źródło: comment_1664557826gk1TnkZVSWkLSuOWRzHC3D.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@szeszupa Ja mam jeszcze trochę swoich do porobienia, więc na siłę nie muszę szukać, ale jeśli chodzi o wspólny, to albo pod Słupsk, albo Krajna, albo Żuławy po Grudziądz. Północ, przez zatokę nie doda się. Z Tczewa tylko wschód mi zostaje, bo kwadrat ma boki po ok 100 km, więc sam dojazd na drugi koniec to już niezła wyprawa... Chcąc nie chcąc, jeśli będziecie robić kujpom na zachód, to też będzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szeszupa No to jeszcze kilka i mamy i wielkopolskie i warmińsko-mazurskie. Brzmi jak plan? Wschód ma jeszcze 2 czy 3 rzędy wyczyszczone, gdzieś za Sztum to nie ma dla mnie problemu, ale jak dla mnie jechać pod Sępólno po te południowe to trochę daleko :)
  • Odpowiedz