Wpis z mikrobloga

  • 1
@aiwprton: 85%, mialem poprawiać, ale kilka dni przed lekiem potrącił mnie koles na pasach… Powinno byc dobrze biorąc pod uwage poprzedni rok, natomiast ta rekrutacja ogólnopolska torche martwi
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl: jesli o mnie chodzi to kwestia zainteresowań+sam gabinetto dla mnie nuda. Poza tym nie potrafilbym siedzieć w lekarskim przed kompem przez wiekszosc dnia. Urologia daje caly wachlarz możliwości. Można operować, leczyć zachowawczo, przeprowadzać rożnego rodzaju diagnostykę itd Poza tym sufit zarobkowy jest jedym z najwyzszych wśród specjalizacji.
@aiwprton: jak wyzej
  • Odpowiedz
@LewCyzud: ja też pcham się w robótki manualne kiedy mogę, ale ja robię wygodną zabiegówkę, gdzie pacjenta widzę 20 minut do godziny i adios amigo, niech go leczą na oddziale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LewCyzud: nom, dla mnie normalna zabiegówka to byłaby katorga, raz, że trzeba sie z pacjentem użerać, dwa, stoisz przy stole godzinami a lata lecą - co może jako 30 latek jest w pytę bo cię to jara, ale jak widzę chirurgów koło 50tki czy 55tki którzy przychodza do mnie o drugiej w nocy skonsultować CT z jakimś gównozapaleniem wyrostka (wersja optymalna, bo to 50 minut przy stole patrzenia na ręce asystentowi
  • Odpowiedz