Wpis z mikrobloga

@Goronco Miej do siebie szacunek i zostaw ją.. Znajdz sobie jakas normalą dziewczyne, ktorej sie bedziesz podobal i lodzik bedzie rutyną, a nie nagroda z łaską jak jej sie zachce. Po tym jak ona do Ciebie pisze, na 100% mozna stwierdzić, ze to nie jest zdrowa relacja i laska ma Cie w dupie czekajac na lepszy model
@Goronco: ja jebe ale się #!$%@? do Ciebie. Jak mojemu różowemu się chce i „zaczepia”, to tez na żarty gadam, ze może, ze mi się nie chce ale niech będzie. Wiadomo, ze to czcze gadanie i zaraz będzie r00chansko. Dlatego nie wiem co się tak #!$%@?, bo wiadomo, nikt nigdy się nie przedrzeźnia i nikt nigdy nie śmieszkuje. Pozdro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: ja mam robiona laske kilka razy dziennie, jak będę chciał to mam xD a ty musisz korzystać wtedy kiedy jej się zachce, slabiutko
@Goronco: Ja na ten przykład dostałem od żony nową piżamę i Rafaello i się w #!$%@? cieszę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie wiem OPie czy Twoja różowa z Tobą normalnie w ten sposób rozmawia ale nie wyglada na materiał na przyszłość - brzmi jak roszczeniowa Juleczka która samym posiadaniem cipy robi przysługę całemu światu. Przemyśl temat.
jak się jest w toksycznym związku to się nie widzi takich rzeczy, oraz opiera się na początku jaką była osoba, nie patrząc na to jaka jest teraz, rozumiejąc takie coś jako żarty. Ot cała tajemnica


@r5678: to też dotyczy ogólnie pierwszych, "poważnych" relacji, często takich na całe życie. potem przychodzi ci taki chłop żyjący w swojej banieczce od X lat, pouczający cię na temat kobiet i mówiący, jakie to miał szczęście