Wpis z mikrobloga

@mroz3: byłem u was w poprzednią sobotę. Około 11, na tym deptaku łaził sobie naćpany ~ 35 latek krzycząc, że zaraz kogoś #!$%@? i wymachiwał rękami do przechodniów, widać było, że w bijatykach zaprawiony. Nieco dalej, siedziałem w kawiarni i 3 żuli darło łacha z interwencji straży miejskiej (w ich sprawie), jeden żul splunął obficie na drugiego, państwo strażnicy byli bezsilni. Przed dworcem, około 16, na środku chodnika spał sobie żul...
@login_89: Solorz stweirdził, że jednak potrzebuje lepszego budynku.

@mroz3: I jakoś cieplej na serduszku.

@Habemuspapam69: Mówisz o tym z tyłu? Solpol był tragedią. Starczyło tam wejsć do środka i przejść się dookoła. Tragiczny budynek.

@austra: Te kolumienki to była jedna z rzeczy którą wszyscy zawsze zauważali i mnie pytali kto wpadł na pomysł tych kolorów na elewacji xD
@Darth_Gohan: Ja bym zostawiła tabliczkę pamiątkową obok tego nowego budynku, tak ku pamięci :) W ogóle jestem ogromną zwolenniczką zostawiania takich tabliczek pamiątkowych/informacyjnych w całym mieście, bardzo mi się podoba, jak widzę to w innych miastach (np. w Warszawie). Fajnie jest mieć świadomość, co było kiedyś w danym miejscu, bo to moim zdaniem pozwala bardziej poczuć miasto, jego historię i etapy, przez które przechodziło. Tak więc tabliczka ze zdjęciem SolPola -