Wpis z mikrobloga

Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklował mięsa warzywa, hodował zwierzęta, zbierał wodę, budował magazyny, miał warsztaty z narzędziami, powozy konne, zapasy paliwa, węgla, fotowoltaikę.

Przekręcił się i co? Przyszła pandamia, wojna na Ukrainie oraz zagrożenie atakiem nuklearnym, kryzys energetyczny, paliwowy, finansowy xDDDDDD czyli jego mokry sen się spełnił, kiedy był już siedem stóp pod ziemią.

#ehhhhhhhhhhhhh #pandemia #koronawirus #wojna #ukraina #rosja #heheszki
Pobierz g.....i - Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklowa...
źródło: comment_1664472135BHGBX8xfkBVVjlOfO0iIkT.jpg
  • 69
@gumpa_bobi: nie do końca, nie sądzę żeby zbierał te zapasy żeby w czasie kryzysu chwalić się "a nie mówiłem". Prowadził ciekawe życie, miał hobby i grono widzów, zmarł mam nadzieję będąc szczęśliwym. Poza tym dzięki jego pracy wielu ludzi posiadło jakąś tam wiedzę (nie wchodzę w dyskusje czy wszystkie jego filmy były rzetelne), a także jego bliscy mają te zapasy na czarną godzinę.
@gumpa_bobi Lubiłem oglądać jego materiały, ale moim zdaniem sporo w nich było typowo januszerskiej narracji. Jakie to śmieci żrą te miastowe, łune tylko gumę i papier na obiad, to sama chymia, mlyczko prosto od krówki najlypsze. Może i trochę racji w tym jest, ale też nie idźmy w skrajność. Albo to tłumaczenie, że kiedyś chłop se pojadł żuru z michy z całą rodziną, napił się gorzały, poszedł do roboty i to było
@gumpa_bobi: > Budował schrony, peklował mięsa warzywa, hodował zwierzęta, zbierał wodę, budował magazyny, miał warsztaty z narzędziami, powozy konne, zapasy paliwa, węgla, fotowoltaikę.

I #!$%@?ł kocopoły. Przez niego przejechałem się na zapasach. Kto chce, niech wierzy w jego gadanie, ale wystarczyło że parę razy nie miał racji i dla mnie to był koniec.
@gumpa_bobi: Zapamiętałem go po tym, że był debilem. Gdy ludzie demonstrowali latem 2020 roku na Białorusi przeciwko Łukaszence, to zachwalał tamten reżim i alarmował, w jakim to Białoruś jest niebezpieczeństwie, bo zgniły zachód chce tam sztuczną rewolucję zrobić. Tyle mi wystarczy.