Wpis z mikrobloga

Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklował mięsa warzywa, hodował zwierzęta, zbierał wodę, budował magazyny, miał warsztaty z narzędziami, powozy konne, zapasy paliwa, węgla, fotowoltaikę.

Przekręcił się i co? Przyszła pandamia, wojna na Ukrainie oraz zagrożenie atakiem nuklearnym, kryzys energetyczny, paliwowy, finansowy xDDDDDD czyli jego mokry sen się spełnił, kiedy był już siedem stóp pod ziemią.

#ehhhhhhhhhhhhh #pandemia #koronawirus #wojna #ukraina #rosja #heheszki
g.....i - Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklowa...

źródło: comment_1664472135BHGBX8xfkBVVjlOfO0iIkT.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: żył tak jak chciał co by nie mówić lepsze życie na własnym ranczo i zajawka czy obsesja niż kredyt na 30 lat na kurnik i praca w korpo xD

@statystyczny_yt: Tylko, że aby kupić ranczo to też trzeba mieć pieniądze więc co to za porównanie?
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Nie, dlaczego tak uważasz? Śmieszy mnie tylko, że facet z wywalonym bebzunem propagował tłuste, niezdrowe żarcie, które smażył na smalcu, jako zdrową alternatywę dla normalnego żywienia, co ostatecznie doprowadziło go do grobu. Jakby facet twierdził, że Domestos jest zdrowy na trawienie, po czym wypił go i umarł to też by cię to nie rozbawiło?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stark_Espada: Ok, ale wcale niekoniecznie od tego miał zawał. Smalec akurat jest dobry dla zdrowia. Poza tym nie wiem co on dokładnie jadł a co tylko robił 'na później'.
  • Odpowiedz
Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.


@gumpa_bobi: Niestety jestem zdania, że trochę by mu to zryło banie co dzieje się ostatnio na świecie i mogłoby to się wymknąć spod kontroli, tym bardziej, że już wtedy budował jakieś schrony i bóg wie co jeszcze.
  • Odpowiedz