Wpis z mikrobloga

@hesus: chłopie, to są stawki prawie sprzed 10lat xD Na pewno Czyż teraz dyma za 15k brutto na B2B XDD 2.5 mln przychodu w 2008 (podzieliłem równo), gdy minimalna była 1000 zł BRUTTO, a mediana pewnie ze 2.5k to troszkę inne pieniądze niż obecnie xD
  • Odpowiedz
@hesus: PiS już traci całkowicie instynkt samozachowawczy i pokazuje, że za PO zarabiało się w TVP kilka razy mniej niż za PiSu. Muszą zliczać zarobki z wielu lat, często dla kilkudziesięciu osób (program Lisa) by wyszło tyle co za nich przez kilka miesięcy xD
  • Odpowiedz
@woj_st: Czyż ma pewnie stawkę porównywalną do Polsatu czy TVN. Przecież w tym zarobkach takiego Adamczyka to chodzi o to, że B2B miało na celu ominięcie "kominówki" czyli limitu jaki można zarobić w państwówce. Dodatkowo nie można mieć UOP i B2B jednocześnie na te same obowiązki.
  • Odpowiedz
  • 37
@woj_st: no patrz pan, a też przed inflacją TVP miało 0.5mld dochodu w 2015, a teraz ma 3mld straty pomimo 2mld dotacji od rządu
  • Odpowiedz
@hesus tylko po co dublować koszty?po co kupować od lisa całe studio jak mógł wywiady robić w studiu TVP? Przy okazji podobnej akcji z okazji dni młodzieży chyba ktoś z pkp dostał zarzuty bo wyrzucili marketing na zewnątrz dużo za to płacąc podczas gdy mieli swój dział marketingu który powinien to ogarnąć już w ramach swoich zadań.
I pewnie Adamczyk się tak samo głupio będzie tłumaczył, zarobił to 300k a reszta to
  • Odpowiedz
@hesus: #!$%@? tam jak mieli zyski to niech choćby milion miesięcznie zarabiają - bo zarabiają na siebie.
Ale dzisiejsza TVP to ma stratę taką, że hej. Co oni tam robili w ogóle, że są tyle na minus?
Czyżby tej stacji już nikt normalny nie oglądał i przy życiu trzymały ją tylko gigantyczne coroczne dotacje od państwa pisowskiego?

Taką stratę to mógłby wygenerować nie wiem, jakiś ogromny konglomerat kinowo-koncertowy w 2020 jak
  • Odpowiedz
chłopie, to są stawki prawie sprzed 10lat xD Na pewno Czyż teraz dyma za 15k brutto na B2B XDD 2.5 mln przychodu w 2008 (podzieliłem równo), gdy minimalna była 1000 zł BRUTTO, a mediana pewnie ze 2.5k to troszkę inne pieniądze niż obecnie xD


@woj_st: No patrz, tyle zarabiali, a telewizja i tak miała ZYSK. Teraz gwiazdy zarabiają tyle samo, a jednak telewizja ma stratę 100x większą, niż zysk za czasów
  • Odpowiedz
@JuliuszSlowacki a potem w Onecie ile zarobił? Chodzi o to że ich programów potem nikt nie kupował, czyli TVP nie musiało im tyle płacić.
Ludzie oglądali bo było w TVP, potem na swoim lis nie mógł zebrać 10k na żywo w programie a Orłoś latami nie może przebić 100k wyświetleń na YT na większości nagrań.
  • Odpowiedz
a potem w Onecie ile zarobił?

@stan-tookie-1: A co mnie to k*rwa obchodzi ile zarobił w Onecie? Jak wykazał dla TVP ogromne zyski to mu się te pieniądze należały.

I przestań porównywać media internetowe z klasycznymi bo to się ku*wa w żaden sposób nie przekłada.
  • Odpowiedz