Wpis z mikrobloga

No muszę powiedzieć neuropki że ładnie się tam bawicie po tej lewej stronie. Jako rodzic powiem tylko tyle: mam jeszcze małe dziecko ale jak za kilka lat pójdzie do szkoły i się dowiem że taka aktywistka majstruje przy moim dzieciaku to nie ręczę za siebie. #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_16643673054bfZ6ZfuzKWWVAmynvN7Zh.jpg
  • 63
@kolega_z_sasiedztwa: to jest dokładnie taka sama metoda co w USA. Indoktrynacja młodzieży która jest bardzo podatna na takiego typu wpływy bez wiedzy ich rodziców (!!!). Dla mnie taka osoba powinna z automatu dostać bewzględny zakaz nauczania na jakiejkolwiek placówce uczelnianej dla młodych. Takie osoby potem niszczą zdrowe rodziny ku swoim własnym poczuciu spełnianej misji (,)
@Ravenek: Akurat wiem jak to wygląda z autopsji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Absolutnie nie twierdzę, że sytuacja domowa nie ma na to żadnego wpływu bo ma, i w moim przypadku też tak było. Po prostu takie osoby jak baba powyżej to zwykli drapieżnicy i stwierdzenie że do sytuacji by nie doszło gdyby sytuacja w domu była idealna zbytnio się nie różni od stwierdzenia księdza, że pedofilia wśród
Takie typy, po prawej i lewej stronie barykady, polują na ofiary z trudną sytuacją domową, bo są bardziej podatne na manipulację.


@SuperFancyFretka: Dlatego moja odpowiedź #!$%@? nawet od oceny konkretnego problemu i jest odpowiedzią na problem OPa jako rodzica, widzącego w czymś zagrożenie dla dziecka. Takie zagrożenia zawsze będą. Nie te to inne.

Z perspektywy rodzica dużo bardziej realne jest zadbać o dziecko, niż uczynić świat bezpiecznym miejscem, którym nigdy nie
Jako rodzic powiem tylko tyle: mam jeszcze małe dziecko ale jak za kilka lat pójdzie do szkoły i się dowiem że taka aktywistka majstruje przy moim dzieciaku to nie ręczę za siebie


@kolega_z_sasiedztwa: kozak w necie? resztę sobie dopowiedz
Jak mozna- znaczy sie, jak dziewczyny moga nosic jakies cos co pomniejsza im biusty, skoro z tego co mi wiadomo, to zawsze chceala sie, ktora ma wiekszy. Wiem to, bo jak bylem mlodziakiem, to mi pokazywaly ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, ze teraz jest jakas moda na maly boust, w co kompletnie nie wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam jeszcze małe dziecko ale jak za kilka lat pójdzie do szkoły i się dowiem że taka aktywistka majstruje przy moim dzieciaku to nie ręczę za siebie.


@kolega_z_sasiedztwa: Ja zaręczam, że w takiej sytuacji #!$%@?łbym takiej aktywistce głowę i nasrałbym do szyi.
potem zdziwko, że wygrywa prawicowy populizm


@omnomnom: Największą ironią w tym wszystkim jest to, że wcześniej te dzieciaki byłyby liczone jako jakiś procent homoseksualnych nastolatków, których prawica miała kompletnie w dupie, a ta skrajniejsza to nawet chciała ich jeszcze dojechać. Teraz nagle wielka akcja ratowania dzieci.
@kolega_z_sasiedztwa: Aż poszukałem w necie co to jest binder i znalazłem na wiki:

"Aby zminimalizować komplikacje, często zaleca się, aby binder (lub inna rzecz służąca do spłaszczania) zawsze był tak luźny, jak to jest praktyczne i nie powinien być noszony dłużej niż 8 godzin. Noszenie bindera przez dłuższy czas może prowadzić do wysypki lub infekcji drożdżakowych pod piersiami[3][4], bólu pleców lub klatki piersiowej, duszności, przegrzania lub złamania żeber[5].

Niebezpieczne bindowanie może
Pobierz
źródło: comment_1664389746vC3KShUcpjV7n5bpUrzhRy.jpg