Wpis z mikrobloga

No muszę powiedzieć neuropki że ładnie się tam bawicie po tej lewej stronie. Jako rodzic powiem tylko tyle: mam jeszcze małe dziecko ale jak za kilka lat pójdzie do szkoły i się dowiem że taka aktywistka majstruje przy moim dzieciaku to nie ręczę za siebie. #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_16643673054bfZ6ZfuzKWWVAmynvN7Zh.jpg
  • 63
@kolega_z_sasiedztwa: ja nie mówię o upilnowaniu dziecka. Mówię o sytuacji, w której dzieciak wie, że może z rodzicem, albo kimś zaufanym i dorosłym pogadać. Tak, nawet o fajkach i wagarach, czy cyckach i nie będzie to koniec świata, nawet jeśli nie będzie przyjemnie. Natomiast jeśli wychowasz dzieciaka w przekonaniu, że staremu lepiej nic nie mówić, bo się wścieknie, to masz problem na własne życzenie.

Nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja.
@kolega_z_sasiedztwa: jak bindery ratuja zycie ?:D

@Zulf: to proste:
1. jesteś lewackim sekciarzem LGTVHD+
2. robisz pranie mózgu dziecku do tego stopnia, że traci wszelkie poczucie własnej wartości jako rozwijająca się dziewczynka
3. potem wmawiasz temu dziecku, że jak sobie nie schowa, albo jeszcze lepiej całkiem nie utnie cycków, to jest dla niego największa tragedia
4. dziecko wprowadzone celowo w taką desperację może próbować popełnić samobójstwo
5. wyciągasz "oczywisty" wniosek
@Ravenek: Rozumiem że to samo powiesz o grupkach typu proana na Whatsappie i discordzie gdzie nastolatki i starsze laski dopingują się do głodzenia i wysyłają sobie środki na odchudzanie? To nie zawsze jest tylko wina rodziców, dzieciaki w tym wieku mają po prostu głupie pomysły i skłonności do autoagresji. Wiem z doświadczenia i patrząc po znajomych w licbazie. Na discordzie działają autentyczne sekty które celują właśnie w osoby w tym wieku.
@kolega_z_sasiedztwa: za takie zachowania w stosunku do dzieci z automatu lepa na ryj i kop w dupę w zestawie bo ewidentnie się w dupie poprzewracało. Won mi od dzieci i tak mają trudne dzieciństwa i dorastanie a teraz jeszcze im bardziej mieszają w głowach #!$%@? ale się zdenerwowałem...
To nie zawsze jest tylko wina rodziców


@SuperFancyFretka: wcale tego nie powiedziałem. Po prostu wiele czynników i wiele osób musi zawieść w tego rodzaju sytuacjach. Z tych osób rodzice mają nie tylko największy wpływ na czynniki ryzyka oraz czynniki ochronne, ale także największą odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

Naprawdę nie wierzę natomiast, że wszystko było w najlepszym porządku aż do momentu, kiedy dziecko przypadkiem nie kliknęło w zły link w
@deziom: chory z nienawiści? XD bo ma zdrowe podejście gdy jakaś chora baba z wypranym mózgiem postępową ideologią chce wmawiać jego córce że tak na prawdę jest synem i sugerować podstępnie wiązanie jakiejś szmaty na piersi hamującej ich rozwój? To ty chyba jesteś chory z nienawiści do normalności. XDDD Za takie indoktrynowanie najmłodszych powinien być gułag, skończy 18 lat niech sobie nawet utnie cycki bo będzie świadomą, dorosłą, ukształtowaną osobą która