Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: Tu nie chodzi o bronienie honoru KK czy PiSu czy kogokolwiek, bo najpierw musiałoby być co bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jędrula jednak powoli już przechodzi do ostatniej fazy cyklu Mikrobloggera, po prostu on wypowiada się już tylko w taki sposób i jest to już dla ludzi nudne, bo #!$%@? się wszędzie. Na początku było to śmieszne bo wjeżdżał w Pisiorów w chamski ale trafny
  • Odpowiedz
nie popierasz chamstwa i prostactwa to bronisz kk


@ZlotyJakub: ¯\_(ツ)_/¯
ale tu nawet nie ma czego bronić. Jest neutralny artykuł typowo informacyjny, to debil rzuca gównem na lewo i prawo jak małpa w klatce i sprawdza co chwilę, czy na pewno ktoś to widzi. XD
Ja już bardziej rozumiem prześmiewcze wpisy uszatego #!$%@?, bo przeważnie są celne i na miejscu (może czasem niesmaczne).
  • Odpowiedz
może dwa, trzy jego początkowe komentarze były zabawne bo potem to już totalna odklejka i wrzucanie komentarzy które były/są nie na temat. Mój ulubiony był jak wyzywał Pisowca od tchórzy a sam donosił na kolegów aż miło, nawet to że się przyznał po latach(też to wymagało odwagi ale pewnie tak by to końcu wyszło więc lepiej samemu się przyznać) nie zmienia faktu że nie ma prawa innych wyzywacz od tchórzy(tym bardziej że
  • Odpowiedz
Jaki ten koleś to sfrustrowana życiem atencyjna *urwa, to ja nawet nie.

Wszyscy mieli go w dupie po tym jak zaczął się staczać, to postanowił że zacznie imponować ludziom pokroju fanów Stonogi. Pewnie na*ebany wali konia do liczby lajków
  • Odpowiedz