Wpis z mikrobloga

Ale jestem zadowolona!
W końcu wymyśliłam co chcę robić. Trochę się nad tym zastanawiałam, bo nie chcę ani siedzieć w biurze przed kompem po 8h (teraz tak mam) ani nie chcę walić fizycznie 8h na nogach.
W koncu, po wielu miesiacach myślenia o tym co chcę robić i ciągłym #!$%@? sie na swoją robotę, zaczelam sie przekwalifikować na... Stylistkę paznokci <3
Zainwestowałam juz w pedzelki, lakiery, lampe, frezarkę. Do mówiłam ostatnio jeszcze więcej pierdół do paznokci i bede sie uczyc ;> zapisalam sie na kurs paznokciowy, juz zagaduję z koleżankami żeby mieć na kim ćwiczyć :>

Jaram sie mega! Juz widzę siebie za kilka miesiecy jak skladam w korpo wypowiedzenie i spierdzielam na 3 mies urlop na wypalenie zawodowe <3

#rozowepaski #kosmetyki #pracbaza #korposwiat
  • 20
@Kanarynka: Powodzenia, za 5 lat będziesz nienawidzić ludzi i narzekać na nieustanny ból pleców. :p Niestety, salony w Polsce stawiają na wygląd, a nie wygodę pracowników. :p No chyba, że otworzysz swój własny salon, albo będziesz pracować u siebie w domu/mieszkaniu i sama sobie wszystko dostosujesz.
@Piotrek__B: a kij tam, jak bedzie z tego hajs to bede cudowac xD
@moll: bede sie chwalic! :D
@Therion95: pierwsza opcja to wlasnie otworzyć coś swojego. Jak sie nie uda to jest wiele mozliwosci pracy u janusza.
Teraz tez od 5 lat pracuje w biurze i nienawidze swojej roboty. Jak za kolejne 5 lat znudza mi sie paznokcie to wymysle znowu gdzie sie przebranzowic xD