Wpis z mikrobloga

to jest nieprawda, pas rozbiegowy jest zawsze poprzedzony znakiem "ustap pierwszenstwa", co za tym idzie, niebieski przy kolizji bedzie winny w kazdym przypadku, poniewaz ma ustapic wszystkim znajdujacym sie na drodze z pierwszenstwem


@brola71: nie masz racji, nie wiem kto cię tego nauczył, ale nie powielaj tych bzdur.
Nie no, ta żółta linia to już dla mnie coś zupełnie abstrakcyjnego, nie wyobrażam sobie nawet, że ktoś mógłby w ten sposób jechać. No chyba, że dołączyły do tego jakiś trzeci, żółty samochód, który w tym momencie chciałby wyprzedzać tego zielonego. ¯_(ツ)_/¯


@Glikol_Propylenowy: zdarzają się takie sytuacje szczególnie jak jakiś dzban jedzie lewym i stwierdzi, że zaraz ma zjazd i chce szybko zmienić na prawy.

To co tu wypisują wykopki, że
@albert107: Jak szukasz partnera to spróbuj na gayportalu, a nie na drodze kolego. Mam łamać przepisy, albo robić jakieś ryzykowne manewry zjazdu na pas A, bo nie możesz poczekać 3 sekundy żeby wjechać prawidłowo? Może w ogóle powinienem #!$%@? po hamulcach, żeby jasne pan z niebieskiego wjechał sobie, mimo, że żadnego pierwszeństwa nie ma?
I mam tak robić co zjazd jak rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chorzy
Acha i rysunek jest błędny, bo linia przerywana na bank nie zaczyna się tak wcześnie, tylko wcześniej musi być linia ciągła

@Glikol_Propylenowy: no elo, zawsze zastanawiałem się kim na drodze są tacy ludzie jak Ty xD
Btw. widzę, że zarówno na wykopie, jak i na drodze, byle komuś było gorzej. #!$%@? się dla zasady, wiesz dobrze o co chodzi w pytaniu.

@SzubiDubiDu: niby proste pytanie, a jak widać i tak
tacy zazwyczaj nie patrzą na Ciebie, tylko hop przed maskę. xD


@Kolarzino: wiem. I przyzwyczaiło ich do tego właśnie takie ułatwianie im wjazdu. Mam więc z tym poniekąd problem bo z jednej strony chcę ułatwiać, a z drugiej mam wrażenie, że im częściej to robię tym bardziej kierowcy są pewni, że mogą od razu zjechać bo "powinni mnie wpuścić".