Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zgodnie z obecnymi przepisami to jest skrzyżowanie, na którym nie można wyprzedzać, więc zwalniam do prędkości włączającego się z prawego pasa tym samym powodując zagrożenie i korek, ale za to nie wyrywam mandatu za nieustąpienie temu z prawej ¯_(ツ)_/¯

Do szczęścia brakuje jeszcze przejścia dla pieszych, nawet jeśli brak do niego dojścia z obu stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@macgajster:

To zawsze bylo skrzyżowanie w momencie złączenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoogleFuchsiaZgubilemHaslo: jeśli pojazd na pasie prawym od nas skręca to można wyprzedzać pod warunkiem nie wjeżdżania na jezdnię do ruchu przeciwnego (co na autostradach jest raczej niewykonalne). Jeśli pojazd na prawym minął już skrzyżowanie dróg i jedzie dalej rozbiegowym to jak najbardziej można wyprzedzać.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: B, klaskon, gaz i "rikord widio, jesteś na stopcham", potem pytanie na wykop jak to zgłosić anonimowo, ale żeby się dowiedzieć jaki mandat dostał i żeby nie trzeba było na policję chodzić
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Bardzo rzadko się włączałem tak do ruchu, ale ostatnio zacząłem jeździć do prasy ekspresówką i nie powiem miło było kiedy goście zjechali na lewy pas, kiedy się włączałem i dlatego teraz sam jak mogę to zjeżdzam, aby ułatwić innym :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: kilka razy spotkałem debila który wyhamował do zera żeby biedaczka z rozbiegowego wpuścić. Co się siusiaków nasłuchał to jego. Ludzie nie mają wyobraźni, zatrzymywać się na drodze ekspresowej a z tyłu tir i robi się problem
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: C nigdy nie będzie poprawną odpowiedzią, stwarza się w ten sposób zagrożenie na drodze, bo:
- ktoś za tobą może jechać na tempomacie i wjedzie ci w dupę, bo się zagapi,
- niebieski umie jeździć i dostosował swoją prędkość na pasie rozbiegowym, tak żeby zmieścić się za ciebie, a ty mu właśnie popsułeś plan.

Na obwodnicy w godzinach szczytu jest trudno zjechać na lewy pas - jeśli nie umiesz wjechać
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Przyspieszam, gdy już się z nim zrównam dostosowuje prędkość do tej samej co ma chłop który się próbuje włączyć i jadę z nim równo aż mu się pas skończy i wtedy już normalnie kontynuuje jazdę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam łamać przepisy


Jaki przepis łamiesz zmieniając pas? xD

albo robić jakieś ryzykowne manewry zjazdu na pas A, bo nie możesz poczekać 3 sekundy żeby wjechać prawidłowo?


@Glikol_Propylenowy: jeżeli dla Ciebie zmiana pasa ruchu to niebezpieczny manewr, to dla dobra wszystkich nie wsiadaj za kierownicę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz