Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi, którzy nie golą siuracza, jajek, oka saurona czy cipy. Przecież włosy tam wyglądają obrzydliwie. Mi by było wstyd pokazać nieogolonego siura lasce czy to prostytutce na wizycie. Laska, która by hodowała włosy tam byłaby z automatu skreślona u mnie. Skoro ja co 3-4 dni golę o 4 nad ranem siura, rowa czy pachy to mam prawo wymagać, żeby laska tam była gladka, a wszelkie jej wymówki, że jej się nie chce byłyby oznaką śmierdzącego lenistwa i bycia brudasem. Na tinderze powinna być rubryka czy miejsca intymne golone czy nie. Od razu byś wiedział z jakim człowiekiem masz do czynienia.
Nawet, gdy nie ruchasz to chociażby dla własnego komfortu czy estetyki warto regularnie usuwać te czarnej kłaki. Nawet przyjemniej się wali koń, gdy wokół niego skóra jest taka gładka. Nic tylko się dotykać.
#tinder #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #higiena #niepopularnaopinia
  • 11
@vinyl87: jedna noga na wanne, zginasz druga lekko na bok i maszynką powoli wzdłuż oka saurona, powtórzyć kilka razy, najciężej jest w tych zakamarkach gdzie dupa sie kończy i zaczyna(trudniej o wiele pod workiem z jajami), tam nalezy maszynke lekko przydusic do skory aby zebrała kłaki, oczywiście dupe namoczyć przed tym. Potem przejedz sobie tam palcem i wybadaj czy czujesz jeszcze jakies klaki, jak tak powtórzyć czynność z maszynką
@Felixu: co komu wygodniej?

Mnie długie loki przy pałągu irytują, bo jest ciasno, gorąco, itd.

Wolę trymować sobie regularnie by zachować estetykę, poprawić higienę, ale też i własny komfort.

Do zera jednak nie lubię, ale trymowanie do odpowiedniej długości jest spoko.

Co do dupy to juz sprawa indywidualna chyba - mnie tam rimming nie kręci i dyskomfortu nie czuję u siebie.

Jeżeli chodzi o kobiete, to cóż.

Pachy, nogi, czasami ręce
@cppguy: żel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dowiedziawszy się, że moje jajka wyglądają jak podstarzały rastafarianin zdecydowałem się podjąć wyzwanie i kupić żel do depilacji. Wcześniejsze próby golenia nie były zbyt skuteczne i prawie nadwyręż yłem sobie plecy starając się dotrzeć do mniej dostępnych zakamarków. Będąc nieco romantycznym człowiekiem pomyślałem, że nadchodzące urodziny ukochanej możemy uczcić oddając się cielesnym uciechom. Zawczasu złożyłem zamówienie i jako facet pracujący na