Wpis z mikrobloga

Wzrost 177cm
Wiek 29lat
15.08.22 waga 101.4kg
24.09.22 waga 90.5kg
Waga docelową 85kg
Od początku redukcji nie przekraczam 2000kcal, z wyjątkiem kilku dni.
Trochę popuscilem michę w weekendy ale waga na szczęście nadal leci może nie tak szybko jak na początku ale z tyg na tydzień nadal są spadki i to mnie cieszy. #fitatu #odchudzanie
  • 22
  • Odpowiedz
@Bakardi: Graty! Pamiętaj tylko żeby po osiągnięciu celu nie wrócić do poprzednich nawyków żywieniowych bo za jakiś czas będziesz musiał znów powtarzać proces. Niby truizm, ale jednak ludzie wciąż tak robią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bakardi: Napisałeś też, że nic nie ćwiczysz jak i to, że i te 2k czasem przekraczałes.
Fajne bajki dla plusów opowiadasz.

Trochę to głupie i egoistyczne względem tych co naprawdę chudną ograniczając kcal. Tylko robią to zdrowo i realnie gdzie waga tak szybko nie spada aby nie wpaść w efekt jojo.

Na drugi raz lepiej popracuj z kłamstwem na te plusy.
  • Odpowiedz
@nobrain: nie, wyglądałem wtedy dobrze jak miałem taką wagę, jak kiedyś zszedłem poniżej 80kg to wszyscy mi mówili że wyglądam jakbym z Oświęcimia wyszedl
  • Odpowiedz
@m0rgi: dlaczego sądzisz że fajne bajki? 10kg w 41 dni z czego jakaś część to woda to nie jest jakiś nierealny wynik do osiągnięcia. Ludzie w programach o odchudzaniu tracą po 20kg bądź więcej w miesiąc i co twoim zdaniem to też nie możliwe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bakardi: Jasne, wszyscy tracą wodę na poziomie 10kg bez ćwiczeń a grubym się jest z powodu genetyki.

Mitomanie, taka rada na przyszłość, 1kg to 7000kcal, przy takim wzroście karła bez ruchu twoje dzienne zapotrzebowanie to coś w okolicach tych 2300kcal za samo oddychanie, resztę matematyki zostawiam tobie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m0rgi no właśnie tak jak napisałeś 2300 jest moje zapotrzebowanie bez żadnego ruchu, teraz dodaj do tego że pracuje po 10 godz dziennie.
  • Odpowiedz