Wpis z mikrobloga

Kiedy przypomina Ci się o 8 rano, że najstarszy brat ma 31. urodziny ( _)

Szybka improwizacja i w 6h powstała moja pierwsza próba semi-naked ()

Biszkopt mocno kakaowy na oleju, krem śmietanowy z niespodziankami w postaci ganache z białej czekolady i ciastek oreo, a w górnej warstwie frużelina z brzoskwiń ( )

#cassiopeipiecze - do czarnolistowania/obserwowania

#pieczzwykopem #bojowkapiekarska #gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #tort #cukiernictwo #chwalesie
cassiopei - Kiedy przypomina Ci się o 8 rano, że najstarszy brat ma 31. urodziny ( ಠ_...

źródło: comment_1663945950fyhLPAgQVIjACb1fiN2Jpy.jpg

Pobierz
  • 37
@MMARS: Zdziwiłbyś się z tym lubieniem. W pracy usłyszałam, że jestem fałszywie miła, bo przynosiłam wypieki i zawsze jestem chętna do pomocy. Nawet byłam z tego powodu na dywaniku u kierowniczki, od tamtego czasu nie przynoszę nic do pracy xD


@cassiopei witamy w Polsce XD jak jesteś miły to napewno chcesz czegoś w zamian (pomijając, że dziękuję i pochwała zawsze jest mile widziana bo łechce naszą próżność;) ). Zacznij przynosić znów
@cassiopei: Będą ich dzieci i za chwilę te dzieci urosną, będą Cie kochać i jeść więcej tortów.
Krzyżyk na drogę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@Sandrinia: Byłam pare razy na takich świętach wielkanocnych przy jednym stole, sama bliska rodzina, babcia, dziadzio, ich dzieci i wnuki, łącznie 24 osoby przy stole. Mega zajebiście tym bardziej że to kochająca się rodzina.