Wpis z mikrobloga

@Xsss: ja nie, ale myślę że miał będzie się palił tak jak miał, czyli inaczej niż groszek czy węgiel :D Jak nie paliłeś nigdy miałem to może najpierw warto sprawdzić na jakiejś próbce czy twój piec da radę
  • Odpowiedz
@derecki: dodał się do koszyka, ale kuzyn wybrzydza, bo chciał eko, widziałem ten filmik... Ja bym to brał bo nie wiadomo kiedy ten eko by się trafił. Ewentualnie mieszać z zwykłym eko
  • Odpowiedz
@Xsss: przypadkiem usunął mi się poprzedni komentarz. Niech bierze i się nie zastanawia bo zaraz mają limit 1.5t wprowadzić. Ojciec ma i poleca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xsss: ten greenpal to odsiewka z karlika ponoc jest, może minimalnie wieksze spalanie niż zwykly ekogroszek karlik będzie miał, ale ja bym kupował.
  • Odpowiedz
@Xsss: byczku tydzien temu to samo zrobilem mojej ciotce, i tez powiedziala ze go nie chce i kasacja z koszyka o 24, niby na yt wyglada jak ekogroszek ale o mniejszej frakcji czyli po prostu to co przez sito przeleci. Osobiscie sam bym to bral i zobaczyl jak to wyglada bo przeciez 1 tone to zawsze mozna wymieszac z innym ekogroszkiem jakby sie okazalo ze #!$%@?, no ale ludzie to maja
  • Odpowiedz