Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Macie jakieś problemy z #inpost w #lublin? Bo u mnie ostatnio jakiś dramat, paczka od środy 14-tego niby w oddziale do tej pory nie wydana do doręczenia, inne paczki niby w doręczeniu a do paczkomatu nie dotarły. Co się dzieje?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doris1995: masakra. Moja paczka w doręczeniu od po 9 rano od wczoraj i nadal nie dotarła :/ inna utknęła w oddziale albo może zgubili ch.. wie. Dzwonilam na infolinię i chyba nie rozmawialam z człowiekiem tylko z robotem takie mam wrażenie, a ostatnio dostałam wiadomość że jak chce to mogę sobie złożyć reklamacje. No super.
  • Odpowiedz
@MissN0b0dy jak chcesz to mogę Ci podać nr do oddziału w Lublinie bo ostatnio do mnie dzwonili i sobie od razu zapisałam . A mi też jedną paczkę zatrzymali i nawet nie wydali do doręczenia .
  • Odpowiedz
@MissN0b0dy: moja paczka też w doręczeniu od 9 od wczoraj i ciągle wisi na tym statusie (czyli jakby kierowca miał ją na aucie cała noc, przy zdaniu status sie zmienia) Czy Ty mówisz o paczkomacie na czubach? Jakiś czas temu trafiłem kuriera przy paczkomacie na Jana Pawła, powiedział że tego rejonu nikt nie chce robić bo gdzieś na radości mieszka jakiś psychol który ponoć jawnie atakuje kurierów, bo nie podoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onomatopeja_: o wow no to grubo :o u mnie akurat chodzi konkretnie o paczkomat pod Kauflandem, Orkana 4. Wczoraj widziałam tam busa inpostu ale moja paczka do paczkomatu nie trafiła. Ręce opadają. Jak coś u Ciebie się ruszy to pisz ;>
  • Odpowiedz