Wpis z mikrobloga

@Phyrexia te stereotypy nie pochodzą z wykopu. Każdy Janusz rzuca podobnymi tekstami. A co do stopnia marginalności takich zachowań to mogę wypowiedzieć się jedynie subiektywnie. Osobiście uważam, że kobiety interesujące się głównie pieniędzmi jak najbardziej istnieją i jest ich zdecydowanie więcej niż tych zainteresowanych paralotniami ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale tak jak mówiłem, rzucanie własnymi doświadczeniami nie wniesie niczego do tej dyskusji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YogiYogi: tu nie jest atakowana ani wyśmiewana praca na kasie, tylko raczej inflacja oczekiwań takiej julki, która najpierw krzyczała 'nie stać cię na mnie', a teraz jest w sytuacji życiowej, ktoś zmusza ją do podjęcia pracy, która - powiedzmy sobie szczerze - nie wymaga super wysiłku intelektualnego, nie jest w żaden sposób elitarna, nie kojarzy się z żadnym luksusem, którym owa julka miała być jeszcze chwilę temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Phyrexia: W sumie zabawne. Mówisz o krzywdzących stereotypach dotyczących ludzi. Wkurza Cię to, że ludzie powtarzają zasłyszane bzdury które z czasem potrafią się utrwalić w społeczeństwie. Również nie lubię tego zjawiska. Niestety obawia się, że jesteś winna dokładnie tego smagego. Mianowicie

gdy naukowe badania pokazują że to statystycznie mężczyzna zdradza częściej niż kobieta


sama nie odesłałaś do żadnych badań. Również nie cytowałaś żadnego badania. Czym w zasadzie się różni prezentacja tezy:
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: Nic głupszego dzisiaj nie przeczytałam.


Ty chyba średnio ogarnięta jesteś.
Nie zgadzasz się z interpretacja obrazka, że krytykujesz autora?

Jezeli tak, to oswiec nas jak oswiecona osoba Twojego pokroju by go zinterpretowala?

Bo jak nie zgadzasz się z przesłaniem mema to powinnaś napisać "nic głupszego nie zobaczę" i skytykowac mema a nie autora który Ci go kulturalnie tłumaczy.

@Phyrexia
  • Odpowiedz
@Phyrexia link do tych badań powolywanych w artkule jest nieaktywny. To już pokazuje że ni #!$%@? tych badań nie przeczytalas. Przeczytalas jedynie tekst w business insider a powołujesz się na badania
Jedyne co wiesz/znasz to interpretacja autorki. To raz.

Dwa, to jest tekst z 2013 roku. Nie myślałaś żeby znaleźć badania nieco bardziej aktualne? Przy obecnym tempie zmian spilecznych te 10 lat to jest epoka.
N.....y - @Phyrexia link do tych badań powolywanych w artkule jest nieaktywny. To już...

źródło: comment_1663676817zL14Afli6sjDg9KvcBruFT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: To nie jest link do badań, a do artykułu. Zarzucasz nierzetelność Business Insiderowi? Natomiast badań potwierdzających iż mężczyźni zdradzają dużo częściej od kobiet jest wiele i nietrudno je odnaleźć. Wystarczy wpisać tezę w Google po czym wybrać jedne z wielu pierwszych wyników jakie się wyświetlą. Jedno z nich mówi o różnicy 20% zdrad mężczyzny oraz 13% zdrad kobiet, oba w przypadku małżeństw. Innymi słowy co piąty facet zdradza żonę, prawie
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: To nie jest link do badań, a do artykułu. Zarzucasz nierzetelność Business Insiderowi?


Pisałaś co innego, powoływałaś się na badania:

Tutaj możesz poczytać o tym, że mężczyźni częściej zdradzają od kobiet co potwierdzają badania, oraz dowiedzieć się dlaczego tak jest.


A Twoja wrzutka była odpowiedzią na zarzut że nie podajesz badań a jedynie chłopskiego rozum. Zarzut był taki

sama nie odesłałaś do żadnych badań. Również nie cytowałaś żadnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: Nie zrozumiałaś o czym piszę. Miejsce na link było w momencie gdy napisałaś, że takie badanie istnieje. Nie kłóciłem się o tezą. Jedynie zauważam, że ty również rzucasz w eter tezy w bez dowodów. Dokładnie jak mem op'a.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Artykuł jest napisany na podstawie badań. Nigdzie nie napisałam, że to link do tych badań. Bardzo łatwo natomiast jest je wyszukać, bo wystarczy wpisać ich nazwę w Google, skoro nie działa Ci link wewnątrz artykułu sprzed prawie 10 lat.
  • Odpowiedz
@Miesho: Ale po co mam podawać Ci linki do tych badań, skoro możesz zwyczajnie wpisać frazę w Google i wybrać sobie jeden z całej masy dostępnych? Nie potrafisz samemu wyszukać sobie tematu, który rzekomo Cię interesuje czy zwyczajnie wygodniej jest Ci żyć w niewiedzy?
  • Odpowiedz
@Phyrexia no to następnym razem nie pisz

gdy naukowe badania pokazują że to statystycznie mężczyzna zdradza częściej niż kobieta, albo że mężczyzna dość często potrafi


Tylko napisz że tak wynika z artykułu który przeczytalas w tygodniku Nie, wsieci albo w pani domu, skoro na takie źródła jesteś w stanie się powołać, bo takie rzeczy czytasz.

Jeszcze raz. To nie ja mówię ze zdrad mężczyzn czy tam kobiet jest więcej tylko Ty. Ty
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Dlaczego nie mam tak pisać, skoro dokładnie to pokazują? Badania naukowe potwierdzają, że 20% mężów zdradza żony. Badania przeprowadzone przez uniwersytet. Analogicznie "jedynie" 13% żon dopuszcza się zdrady na mężu. Możesz próbować zakłamywać rzeczywistość, domagać się linków po czym gdy je otrzymujesz negować je bo artykuł jest albo za stary albo link wewnątrz artykułu do faktycznego badania, na którym jest oparty, nie działa. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie byś
  • Odpowiedz
@Phyrexia: nie wydurniaj się, tylko podaj te linki do badań, skoro się o nie potykasz na każdym kroku, bo jak na razie to znajduję tylko interpretacje tego starego badania i żadnych linków do faktycznych badań
  • Odpowiedz