Wpis z mikrobloga

@YogiYogi @Phyrexia nie chodzi o umniejszanie prostym zawodowom. Mem pokazuje zmianę w podejściu dziewczyn w kontekście zdobywania przez nie lat. Gdy są młode i mają dużą wartość na rynku matrymonialnym, to nie interesują się facetami bez kasy, korzystają z życia za pieniądze betabankomatów i sugar daddy. Zwykłych chłopaków w swoim wieku, będących na początku kariery, mają wówczas w dupie ze względu na ich niskie zarobki. W końcu, z biegiem lat, te same
@Bielecki: @Fucktyczniee: Wyobraziliście sobie świat na podstawie wpisów instagramerek i wylewu frustracji ludzi udzielających się pod tagiem #przegryw. Ile faktycznie jest takich kobiet, które lecą na zarobki i szukają sobie sugar daddy? Mam dla Was jeszcze lepszą zagwozdkę. Zadajcie sobie pytanie ile faktycznie znacie takich bogatych facetów, które szukają sobie pustej lali a nie dziewczyny na swoim poziomie. Bo ja nie znam ani jednej dziewczyny, która nie ma sobą
@Bielecki: @Fucktyczniee: Wyobraziliście sobie świat na podstawie wpisów instagramerek i wylewu frustracji ludzi udzielających się pod tagiem #przegryw. Ile faktycznie jest takich kobiet, które lecą na zarobki i szukają sobie sugar daddy? Mam dla Was jeszcze lepszą zagwozdkę. Zadajcie sobie pytanie ile faktycznie znacie takich bogatych facetów, które szukają sobie pustej lali a nie dziewczyny na swoim poziomie. Bo ja nie znam ani jednej dziewczyny, która nie ma sobą
Powszechnie przyjęło się, że istnieją kobiety, które lecą na portfel, tak samo jak istnieją faceci co lecą tylko na cycki.


@Fucktyczniee: W tym rzecz. Przyjęło się bezsensownie i głównie na Wykopie. Tego typu sytuacje są bardziej marginalne niż np. kobieta która interesuje się paralotniarstwem czy mężczyzna budujący hobbystycznie budki dla ptaków. Natomiast nie robi się memów typu "baby kiedy widzą nowy model lotni" czy "kiedy chłop nie zbudował jeszcze w tym