Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
@girlsjustwannahavefun:

skoro na rynku jest masa samic i samców. Ściana to tylko na wykopie istnieje.
Przypadkowo napisała różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, że jeśli chodzi o poważny związek to ściana istnieje.

Dlaczego niby atrakcyjny facet mając do wyboru babkę mającą 30 lat a taką mającą 25 miałby wybrać tą starszą?

Nawet jeśli teraz nie chce rodziny i dzieciaka, to z młodszą MA NA TO SZANSE jeśli
@skitarii no raczej nie bo cały tag przegryw byłby fikcją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- po prostu baba uderza mówiąc po wykopkowemu w Chady badz w niebieskie uważające się za chady, a tamci mogą sobie na takie coś pozwolić. Ba wiele różowych na to na pewno idzie bo co również wyczytałam na wykopie różowe też lubią seks. A jak mają mieć niezobowiązujący seks to
mój przyjaciel. „Oferujesz za dużo”. Czyli, żeby być pełnowartościową kobietą na singielskim rynku mam oferować mniej? Mam udawać kogoś, kim nie jestem, tylko po to, żeby facet poczuł się dobrze, by przypadkiem nie nadgryźć jego kruchego ego? Gdzie jesteśmy jako społeczeństwo, kiedy kobieta, by być chcianą i pożądaną, musi udawać głupszą, biedniejszą i bardziej zakompleksioną niż jest w rzeczywistości?


@WalesakEuropejski: Po pierwsze typowy sfriendzonowany simp, a nie przyjaciel. Po drugie podoba
@girlsjustwannahavefun: Możesz pisać co chcesz, ale jak dla mnie jest to zwyczajnie logiczne że młoda atrakcyjna kobieta ma znacznie więcej atencji od atrakcyjnych facetów niż starsza i gorzej wyglądająca z całym spektrum złych doświadczeń po byłych facetach, nieudanych relacjach i tak dalej.

A jak czytam Twoje wypowiedzi jak

i również znaleźć takiego mężczyzne to problem, bo większość nie chce się zobowiązać do czegokolwiek. tzn chcą mieć związek bez posiadania związku czy
@Dietetyq: Twój ogląd mojej osoby jest błędny. Ale nie zamierzam się tu uzewnętrzniać, bo 'hehe masz taka nazwe profilu hehe' a potem jestem wołana przez 100 dni i mam sto tysiecy wiadomosci na prv. Niemniej jednak wygląd nie jest w moim odczuciu aż tak ważny jak wartości które reprezentuje dana osoba. A ciężko się dopasować dorosym ludziom, bo jest tinder, badoo, milion opcji, instagramy itd. myśle ze to dyskusja długa i
@girlsjustwannahavefun: Widze, ze probuja ci tlumaczyc, ale nie jarzysz o co chodzi. Sciana polega na tym, ze jak mialas jednego partnera wczesniej, to nastepnego porownujesz tylko do jednego. Jak mialas dziesieciu, to porownujesz goscia do 10 typow. Jak 100 to do 100. Zaden facet nie podola takiemu porownaniu, wiec kazdy bedzie nie do konca taki jak chcesz, a w glowie beda wspomnienia tamtych, wiec nie nawiazesz juz relacji emocjonalnej z facetem,
Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD


@skitarii: "olaboga chady chcom tylko róhać, nie ma już prawdziwych męższczyzn" xD
Z ciekawości wyszukałem sobie i przeleciałem (nomen omen) wzrokiem tego bloga. Ależ to jest dramat.


@Zeugma: to jest po prostu zapis drogi życiowej nowoczesnej i wyzwolonej feministki, czyli takiej proto-Julki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy tam wszystko: złe relacje z ojcem, szalenie z różnymi facetami z tindera, koło trzydziestki duże zainteresowanie feminizmem, a teraz płacz na złych samców, co nie chcą podejmować zobowiązań wobec niej XD

Następne