Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@girlsjustwannahavefun: z otaczającego świata widzę, że kobiety poważnie myślą o związku po 30 bo wtedy tracą atencję na rzecz młodszych roczników ;) do 30 większość bawi się facetami, wybrzydza, manipuluje, wykorzystuje ... i to szczególnie tych porządnych, którzy nie są bogatymi adonisami i poważnie myślą o życiu :( część z nich znajduje jakieś partnerki, część rezygnuje, a część zauważa zmianę na rynku wiekowym i nauczeni postępowaniem kobiet robią tak jak one
  • Odpowiedz
  • 2
@girlsjustwannahavefun wiesz, one to ukrywaly pod pozorem "znalezienia powodu dlaczego to zrobila". I zawsze wtedy przypomina mi się mem z Tomaszem Sznukiem "nie wiem, choć się domyślam" xD
Poza tym w spoleczenstwie często widać przerzucanie winy na ofiarę. A najczęściej robia to osoby, które same maja cos za uszami.
  • Odpowiedz
a no tak zapomniałem że na tinderze siedzą jakieś postacie z innych światów i prawdziwych ludzi tam nie ma xD


@OddajButa123: no i znowu standardowy argument przegrywów "hurr durr teraz to każdy siedzi na Tinderze mordo" XD

Jakbyś nie zauważył, na tym wykresie jest pokazane, że w całym internecie, a nie tylko na Tinderze, poznaje się tylko 40% par.

Z czego kobiety siedzą tam znacznie krócej niż mężczyźni i dlatego panuje
  • Odpowiedz
To, że jak kobiety dostają na Tinderze spam od męskich botów znaczy, że mają ogromne powodzenie? XD

Większość z tych botów nawet nie będzie chciała się spotkać, a po spotkaniu też o stałym związku by nie myślała


@skitarii: były już setki tinderowych i nie tylko eksperymentów udowadniających że to nie są wcale żadne boty, ani duchy, tylko realni zdesperowani mężczyźni. Skoro jesteś tak odklejony że wolisz wierzyć w jakiś urojony świat,
  • Odpowiedz
@skitarii: Typowy tzw. damski przegryw, tylko ujawniający się trochę później. Nie może sobie kogoś znaleźć na stałe, to tłumaczy to problemami zewnętrznymi, a nie że sama jest #!$%@?. Jakoś pozostała część populacji kobiet nie ma tego problemu, więc na szczęście jej opinie ma małe znaczenie. To już przeciętny przegryw na wykopie prędzej dojrzy, że problem jest w nim samym, bo jest na przykład nieatrakcyjny czy zdziczały. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@skitarii: Ja nie potrafię zrozumieć, jak można się nie chcieć zobowiązać do związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to dlatego, że jestem w szczęśliwym małżeństwie i uwielbiam człowieka z którym żyję, więc krążę w swojej bańce, ale przecież na samotną babę znajdzie się samotny facet, tyle ludzi na świecie - serio tak trudno znaleźć sobie kogoś kogo lubisz? No nie mogę tego pojąć xD
  • Odpowiedz
były już setki tinderowych i nie tylko eksperymentów udowadniających że to nie są wcale żadne boty, ani duchy, tylko realni zdesperowani mężczyźni.


Żeby coś nazwać eksperymentem, musi być zgodne ze sztuką badawczą. To co na wykopie latało to w większości wyrwane z kontekstu screeny bez podania grupy badawczej i statystyk.

Pokaż mi poważne badania w tym temacie a nie gównoeksperymenty pod tezę ze screenami, które można w paincie zrobić ( ͡°
  • Odpowiedz
Ja nie potrafię zrozumieć, jak można się nie chcieć zobowiązać do związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to dlatego, że jestem w szczęśliwym małżeństwie i uwielbiam człowieka z którym żyję, więc krążę w swojej bańce, ale przecież na samotną babę znajdzie się samotny facet, tyle ludzi na świecie - serio tak trudno znaleźć sobie kogoś kogo lubisz? No nie mogę tego pojąć xD


@Lala-Sassy: no tylko po
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale mało typów chodzi po świecie, którzy są książkowymi dzbanami? Niech się dobiorą w parę i żyją długo i szczęśliwie. Popatrz na Deynn i Majewskiego albo na Radzia i Małgosię Rozenek - przecież oni się dobrali perfekcyjnie, normalny człowiek by nie wytrzymał z takim osobnikiem, a u nich się to nawet sprawdza.
  • Odpowiedz
Ale mało typów chodzi po świecie, którzy są książkowymi dzbanami? Niech się dobiorą w parę i żyją długo i szczęśliwie. Popatrz na Deynn i Majewskiego albo na Radzia i Małgosię Rozenek - przecież oni się dobrali perfekcyjnie, normalny człowiek by nie wytrzymał z takim osobnikiem, a u nich się to nawet sprawdza.


@Lala-Sassy: może ona wybiera tylko takich, którym na stałym związku nie zależy? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale tu dużo sfrustrowanych mężczyzn xD No ale w sumie prawda. Kobiety psują rynek optując za facetami o 2+ punkty powyżej ich skali, a faceci poprzez swoją gigantyczną chuć, pozwalając im na to. Ostatecznie najbardziej na tym cierpią faceci z niższego spektrum szeroko rozumianej atrakcyjności i kobiety, które tak jak kryzys ostatecznie redukuje sztucznie zawyżone akcje na rynku finansowym, doświadczają identycznej korekty popytu na późniejszym etapie życia. W tym przypadku popytu na
  • Odpowiedz
@skitarii: To oszukuje samą siebie i w sumie nie wiem czego oczekuje. Mnie po prostu zawsze dziwi jak ktoś mówi że nie chce zobowiązań. To brzmi jakby ktoś Cię miał uwiązać na dobre, a chyba nie tak wyglada dobry związek. Rozumiem, że można tymczasowo nie chcieć wchodzić w związek z różnych powodów, ale chyba na dłużą metę fajnie mieć kogoś u swojego boku.. to tak jakby ktoś powiedział że nie chce
  • Odpowiedz
@skitarii
Nie wiem kto to jest, ale pisze taka pseudo-poezja xD Szczerze to nie wiem czy serio o tym pisze, czy tylko bawi sie w jakas tam swoja poezje xD Denerwuje mnie strasznie taki styl pisania jak pisze ta kobieta. To chyba po prostu artykuly pod konkretnych ludzi xD Bo nie ma tam zadnej merytorycznej tresci.
  • Odpowiedz