Wpis z mikrobloga

Siema, pracuje na lotnisku i codziennie mam doczynienia z ruskami. Macie jakieś pomysły jak najbardziej uprzykrzyć im życie? Póki co wpadłem na:

1. Mówienie do nich jak najbardziej skomplikowanym angielskim żeby wprowadzac ich w zakłopotanie (mimo że znam biegle rosyjski i udaje że #!$%@? rozumiem xD)
2. Zaznaczanie na każdym kroku że nie akceptujemy rosyjskich kart ani waluty.
3. Możliwie jak najdłuższe wydłużanie kontroli, przeglądanie wiz, zbędne pytania.
4. Naliczanie dodatkowych opłat za każdy dodatkowy centymetr i gram bagażu (ostatnio typ rusek nie chciał dopłacić i tak się awanturował że wezwaliśmy straż graniczna i go od razu zglebowali xD)

Dajcie jescze jakieś pomysły coby wspomóc moja mała wojenkę przeciwko ruzzkim.

#ukraina #rosja #wojna #pracbaza #lotnictwo #lotnisko
  • 208
No dobra, tak wam się spieszy do wojenek? Mam wrażenie że większość wykopkow też chciałoby krasc pralki jak ruskie soldaty xD


@Meybah: Bo ludzie nie godzą sie na faszyzm i przejawiają to w formie pokazywania tego faszystom? xD
Typie, co jest z tobą. Nikt nie uważa rosjan za gorszych ludzi, bo ich politycy są bezdusznymi zbrodniarzami, tylko dlatego że zwykli rosjanie wręcz DOMAGAJĄ się tych zbrodni. Dowodów jest aż nadto.

Zadam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@TheGreenBastard: Spotkałem. Spotykalem się z dziewczyną z Rosji, która mieszka w Polsce. Zresztą miała wiele nieprzyjemności z tego tytułu pomimo że nie na już prawie nic wspolnego z tym krajem, a jej rodzice w Grecji musieli zamknąć biznes przez sankcje. No ale przez takich dzbanow konflikty nigdy się nie kończa, ktoś musi być mądrzejszy I bardziej cywilizowany
a jej rodzice w Grecji musieli zamknąć biznes przez sankcje


@Meybah: I bardzo dobrze. Powinno się ich deportować do rosji, a na ich miejsce przyjąć ukraińców.

Osobiście jednak po nich pojadę i podziękuje jeśli obalą swoich polityków. Bez tego, powinien być absolutny ban na rosjan w europie. Nie ma tu dla nich miejsca. Za dużo ludzi z ukrainy musiało uciec przez ich "wyzwoliciejski" naród.
@Meybah: Kto zrobił co? :p Typie, ja nie nawołuje do wynarodawiania rosjan, do ich mordowania, czy zamykania w więzieniu (odmiennie jak rosjanie, którzy polaków uważają za naród do zniszczenia i zdrajców).

Ja tylko chciałbym aby ten naród udowodnił że nie jest spadkobiercą nazistowskich diabłów, którzy z mordowania zrobili gałęź przemysłu :p Serio, czy to tak wiele?

Tyle różnych narodów potrafiło wziąć swoich przywódców za ryj i uspokoić. Nawet Białorusinom prawie się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@TheGreenBastard: Nie bronię. Po prostu mówię, że warto czasem spojrzeć na te rzeczy z szerszej perspektywy, bo to że oglądałeś filmiki o ruskach popierajacych Putina, z wojny na Ukrainie wyrobiło samo za Ciebie pewne zdanie. Nie jesteś w stanie powiedzieć że każdy to faszysta, tak samo jak nie każdy Polak w UK to patus. Właśnie dlatego są wojny rozumiesz? Bo przez manipulacje, granie na historii I na uczuciach tworzą sobie mieso
Warszawie jest Rosjanka, która zbiera kase i wysyła na Ukraine, bo chłopowi już wgl banie zryjesz :D


@peter1616: ale co mnie to obchodzi że są w porządku rosjanie? :p

nigdzie nie napisałem że uważam wszystkich za faszystów.
uważam jednak że wszystkich należy tak traktować. czaisz różnice, czy nie bałdzo?