Wpis z mikrobloga

Jakby Mikołaj tak cisnął jakiemuś facetowi to by szybko dostał w ryj i się odwalił a że ciśnie kobiecie to niestety ale my baby nie możemy takiemu walnąc w ryj bo wyjdziemy na wariatki, frustratki, borderki, histeryczki, nienormalne, walnięte, że mamy pms czy inny okres i nam odwala, że nas dawno nikt nie ruchał i nam odwala, że w psychiatryku powinnyśmy siedzieć, że problemy z agresją i w ogóle

A należy mu się i pozwala sobie na więcej bo czuje się bezkarny, złamałaby mu nos to by się więcej nie #!$%@?ł pieprzony bully

#hotelparadise
  • 8
@Opportunist: W sumie chyba całkiem przejrzyście się sama podsumowałaś, bo nie, agresja nie jest dobrą odpowiedzią na słowa. Jeśli nie umiesz komuś pojechać słownie to trudno, ale nie jest to powód do przemocy, a faceci, którzy tak myślą, często później szlajają się po komendach i sądach jeśli mają szczęście, a jeśli pecha, to lądują w gorszych miejscach. Na szczęście większość nie jest takimi kretynami, żeby rzucać się z pięściami tylko dlatego,
@BigShow: Ambicja z pojechaniem komuś słownie minęła mi jak skończyłam gimnazjum, cięte riposty i tym podobne dla poklasku są dla debili, zwyczajnie też z debilami się nie dyskutuje bo i tak nie zrozumieją a jeszcze odwrócą kota ogonem i zrobią z siebie poszkodowanych jak to robi Mikołaj.
@Opportunist: Mmm bicie się po ryjach jako rozwiązywanie problemów (no chyba, że dwie strony godzą się na taki układ). XD Nieraz widziałem jak laska biła faceta pierwsza, niestety rzadko widziałem jak taki facet jej oddaje. Polska to kraj białorycerzyków, na szczęście na zachodzie potrafią wyjaśnić takie agresorki. Koledzy wyżej dobrze ci wytłumaczyli, jak się rozwiązuje takie sytuacje. Dodam, że z tego co zauważyłem, Mikołaj dość dobrze potrafi się bić, więc w