Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zginąć dla paru palet. Ale po co chwalił się kastetem i próbował rozjechać uzbrojonego człowieka to też nie zrozumiem. Spotkało się dwóch przekonanych o własnej nieomylności. Teraz jeden ma #!$%@?, a drugi już nie ma żadnych zmartwień
  • Odpowiedz
Masakra, ochroniarz zastrzelil klienta, ale to byl jakis konflikt personalny skoro zaloga tego centrum handlowego znala typa a firma ochroniarska byla nowa. trafil na #!$%@? ochroniarza bylego zolnierza z ptsd i dostal kilka kulk
  • Odpowiedz
  • 2
@landu argumenty o tym że taniej już teraz próbował co potrącić i ruszył drugi raz mogły by przejść, problem może być w tym:

Gimbel, 29, now faces a second-degree murder charge in the May 29, 2021, death of Freddy Nelson, 49. Gimbel was not licensed to carry a gun as a security guard, state records show.
  • Odpowiedz
@inshallah: dokładnie. Dlatego tyle samo masowych morderstw odbywa sie za pomocą samochodu, noża albo broni palnej.


@Tymajster: Ile w Polsce było masowych mordów?
odpowiedź: 0
ile w Polsce rocznie jest zabójstw, lub usiłowań z użyciem broni palnej?
Odpowiedź: 25 ( ostatnie 10 lat po liberalizacji przepisów, bez podziału na broń legalną i nielegalną, na podstawie doniesień medialnych estymuję, że broń legalna została użyta w od
  • Odpowiedz
@inshallah: No właśnie zero. W każdym z tych przypadków taki sam wynik: zero. Ale z róznorakich powodów.
Dlaczego nie ma masowych zabójstw z użyciem samochodu albo noża? Bo tak się nie robi.
Dlaczego nie ma masowych zabójstw z użyciem broni palnej? Bo mamy restrykcyjne prawo posiadania broni, co redukuje szansę, że wpadnie ona w ręce psychola. Kocham bycie Europejczykiem, a nie Amerykaninem z korwinowego snu.
  • Odpowiedz
@inshallah: Dodam jeszcze, że od upadku kokosa ginie rocznie 150 osób, a cienką blache trzeba spawać migomatem, do tego jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@Tymajster: > @inshallah: No właśnie zero. W każdym z tych przypadków taki sam wynik: zero. Ale z róznorakich powodów.

Dlaczego nie ma masowych zabójstw z użyciem samochodu albo noża? Bo tak się nie robi.

Dlaczego nie ma masowych zabójstw z użyciem broni palnej? Bo mamy restrykcyjne prawo posiadania broni, co redukuje szansę, że wpadnie ona w ręce psychola. Kocham bycie Europejczykiem, a nie Amerykaninem z
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że od upadku kokosa ginie rocznie 150 osób,


@azurro: ciesze sie, że jestem Europejczykiem i mieszkam w Polsce, żaden korwinistyczny,lewacki,prawacki powszechny kokos nie spadnie mi na głowę
  • Odpowiedz
@inshallah: wow, super xd Podlinkuj jeszcze wjazd zamachowcy samobójcy na jarmark w Berlinie. Udowodnisz wtedy że oprócz broń powinna być tak samo dostępna nie tylko jak noże, ale też jak samochody.
Dwie pieczenie na jednym ogniu!
  • Odpowiedz