Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie USA z całym NATO zacznie szkolić i szprycować javelinami słabą mołdawską armię, aby mogła wypalić kacapskiego czyraka zwanego naddniestrzem. Od wschodu mogłaby wjechać Ukraina z pomocą. Życzę Mołdawii upragnionego spokoju wewnątrz granic państwowych i szybkiej drogi do NATO i UE.

#wojna #ukraina #moldawia
Scybulko - Mam nadzieję, że w najbliższym czasie USA z całym NATO zacznie szkolić i s...

źródło: comment_1663446305d6oPpZ6HRiq0VvnXlWfHBN.jpg

Pobierz
  • 39
@Mar3czek: Możesz potwierdzić czy to prawda ze mimo problemów z nadniestrzem duża część Mołdawian jest raczej pro rosyjska ? Czy info z czapy ?
@Scybulko: Tam wystarczy tylko, że po wojnie Ukraina wyśle im trochę tych gorszych t-72 które im zostaną, tylko wybiorą się do Kiszyniowa przez Nadniestrze, i problem zarówno Ukrainy i Mołdawii rozwiązany
@Nfvr mi i mojej rodzinie zdecydowanie bliżej jest do Ukrainy. Moja ciotka i kuzyn mieszkają w Kijowie. Ojciec tam kiedyś mieszkał i się ożenił. Mam stamtąd przyrodnią siostrę, teraz mieszka w Polsce. Z Rumunią w sumie dzielimy tylko język. Ja tak szczerzę słabo znam historię Mołdawii, bo urodziłem się już w Polsce i zawsze czułem się Polakiem. Musiałbym o to starego zapytać. W sumie to, jak kogoś interesuje to mogę zrobić jakiś