Wpis z mikrobloga

Ile wart jest Wasz majątek? Wszelakie aktywa, nieruchomości, instrumenty finansowe, udziały jakie posiadacie. pewnie trochę osób naściemnia ale sprawdźmy ;)
#finanse #pieniadze #inwestycje #gielda #nieruchomosci #ankieta

Ile wart jest Twój majątek?

  • Niestety mam długi 7.3% (40)
  • od 0 do 200 tys. złotych 29.2% (161)
  • od 200 tys. do 500 tys. złotych 19.4% (107)
  • od 500 tys do miliona złotych 17.8% (98)
  • od 1 do 2 milionów złotych 10.3% (57)
  • od 2 do 5 milionów złotych 4.9% (27)
  • od 5 do 10 milionów złotych 0.4% (2)
  • od 10 do 20 milionów złotych 0.5% (3)
  • od 20 do 50 milionów złotych 0.4% (2)
  • powyżej 50 milionów złotych 9.8% (54)

Oddanych głosów: 551

  • 26
@Klimbert: No niby nie, ale z tego co gdzieś czytałem ponad 99% kredytów mieszkaniowych jest spłacanych przez kredytobiorców. Przypadki że ktoś się wysypie są sporadyczne, przynajmniej w Polsce, więc imo można je zaliczyć do majątku, no chyba że ktoś planuje nie spłacić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecswiatajestbliski: jesteś pewien? To po sprzedaniu mieszkania i zakupu za gotówkę działki, zobowiązana do banku przepadają? Ile masz kasy? Pierd0leniem to można nazwać ze mam 10mln bo mam 10 mieszkań na kredyt :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KOLEGAMAMY: @koniecswiatajestbliski: ja o czymś innym. Sprzedaj mieszkanie kredytowane i wtedy się dowiesz ze jednak kasą musisz podzielić się z bankiem. I taki był sens mojej wypowiedzi w kwestii wliczania pełnej kwoty wartości zakredytowanego mieszkania do majątku. Widać, że wam trzeba to lapatoligicznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecswiatajestbliski: formalnie jego. Nieformalnie ma wspólnika do spłacenia. Pi3rdolac o fikolkach potwierdzasz ze nie załapałeś i potrzebujesz wybitnie prostego języka. Przeczytaj poprzednie zdanie jeszcze z 10x to może zatrybisz