Wpis z mikrobloga

Fajne to #lato, takie, że pogotowie do mnie do pracy musiało przyjechać.
W ubiegłym roku taka sytuacja była dwa razy, w tym roku pierwsza.
Rok temu po drugiej takiej sytuacji robiłem badania - we krwi wszystko w normie, cukier i ciśnienie tez, ekg czy jak to się tam zwie też miałem robione, nie będę się rozpisywał.
Neurolog stwierdził, że to po prostu przegrzanie.
Mam 24 lata, nie jestem otyły (57 kg here), nie biorę leków, nie choruje przewlekle na nic, nie mam uczuleń a mimo to mój organizm nie radzi sobie z wysokimi temperaturami.
Zanim następnym razem zwyzywacie kogoś, kto nie lubi lata (a wiem, że wykopki lubią takich mieszać z błotem) to pomyślnie, że nie dla każdego wysoka temperatura oznacza odpoczynek i opalanie.
Dla mnie to jest udręka.
#zalesie #pracbaza ##!$%@? #nfz #pogotowie #pogoda
SzycheU - Fajne to #lato, takie, że pogotowie do mnie do pracy musiało przyjechać. 
W...

źródło: DSC_3052~2

Pobierz
  • 139
@SzycheU: Też źle znoszę upały, a jestem szczupły, choć mam problemy z nadciśnieniem. Najgorsza pora roku w której jeśli nie masz dostępu do klimy, to po prostu zdychasz. Zimą się chociaż ubrać ciepło możesz i jest spoko. Latem skóry nie zdejmiesz. W sumie sam upał nie jest męczący przy suchym powietrzu. Najgorsza jest ta sauna która się robi przy dużej wilgotności powietrza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SzycheU: też miałam ten problem, czasem nawet bez lata, ale np. jak zwiększał mocno altywność fizyczną. Też teoretycznie zdrowa.
Aż jedna lekarz w końcu kazała mi po prostu pić w #!$%@? (nawet 3 litry) wody WYSOKOZMINERALIZOWANEJ (powyżej chyba 1,5k, im więcej, tym lepiej).
I pomogło.
Ostatnio znacznie zwiększyłam aktywność fizyczną i okazało się, że zaczynam podpadać już pod bradykardię (tetno często mi spadało nawet poniżej 50).
Doczytałam, że jedną z przyczyn
Mam 24 lata, nie jestem otyły (57 kg here), nie biorę leków, nie choruje przewlekle na nic, nie mam uczuleń a mimo to mój organizm nie radzi sobie z wysokimi temperaturami.

Zanim następnym razem zwyzywacie kogoś, kto nie lubi lata (a wiem, że wykopki lubią takich mieszać z błotem) to pomyślnie, że nie dla każdego wysoka temperatura oznacza odpoczynek i opalanie.


@SzycheU: Mam 44 lata, nie jestem otyły (118 kg here),
ArchDelux - >Mam 24 lata, nie jestem otyły (57 kg here), nie biorę leków, nie choruje...

źródło: 76ffgyuh

Pobierz