Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ludzie się dzisiaj chwalą nowymi iphonami to ja też się pochwalę moją niedawna zdobyczą, flipem 3 ()
Zastanawiałem się nad iphonem ale uznałem że póki nie wprowadzą usb c i ekranu 120hz w nie-pro wersjach to nie ma co brać. W dodatku udało mi się go wyrwać za połowę ceny w stanie idealnym, wystarczyło tylko folie wymienić na ekranie bo schodziła w miejscu zgięcia xD
Czy jest praktyczny? Niezbyt
Czy zamykanie go po zakończeniu rozmowy sprawia masę satysfakcji? Jeszcze jak
No i według mnie wygląda świetnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#android #telefony #samsung
Pobierz
źródło: comment_1663337544ilwqAmGsZmfATDbhFu3Pbr.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sultan_Kosmitow: poza tym że zajmuje mało miejsca w kieszeni i nie wypada często z dresów to za wiele nie ma. Chyba najlepszy feature to że można go używać jak laptopa na stoliku i przeglądać tak np wykopa, wygodniejsze niż telefon leżący plackiem na stole. Ale poza tym i estetyką to więcej plusów nie widzę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BooB: bateria superowa nie jest bo 3300 i ładowanie tylko 15w, we flipe 4 się mocno poprawili bo i szybsze ładowanie i większą bateria.
Jaki sot to w sumie nie wiem, mam wrażenie że jest troszkę lepiej niż w s8. W ciągu dnia doładować raz muszę ale też używam telefonu dosyć mocno
@TheFlashes na pewno jego plusem jest jego wielkość bo ekran ma jak dotykowy, a po zamknięciu się zmniejsza o połowę. To bardzo duży plus. Teraz praktycznie brakuje na rynku małych telefonów dotykowych. Wszystkie są ogromne.